LLENTAB bezpečně provádí přímé zákazníky celým procesem výstavby, od počáteční myšlenky, přes přípravu projektu, výrobu, montáž, až po předání díla.

LLENTAB zná potřeby svých přímých zákazníků – investorů, proto pracujeme jako průvodce od prvního nákresu až po předání dokončené haly. Pro všechny velikosti investic a obory podnikání klademe důraz na vhodné řešení za příznivé ceny. Toto oceňují živnostníci i korporace. Výhodou LLENTAB je flexibilita budovy i po dokončení – hala může být dodatečně izolována, prodloužena nebo rozdělena vnitřními příčkami. Silnými stránkami LLENTAB jsou zkušenosti z více než deseti tisíc hal s nejrůznějším využitím, a perfektní znalost prostředí a požadavků na stavbu.

Vedle vlastního návrhu, výroby a montáže společnost LLENTAB klientům nabízíme také zvýhodněné nabídky našich partnerů – předních firem poskytujících finanční, pojišťovací, dotační a další služby. Zvýhodněné nabídky přinášejí investorům peníze, časové úspory, jednodušší administrativů a další výhody.

CZ0501 Kolbenschmidt 09931