Generální dodavatel a LLENTAB mají společný cíl – spokojeného investora.

Proto je LLENTAB vždy schopen a ochoten najít řešení, které bude vyhovovat všem stranám – generálnímu dodavateli a investorovi. Tato flexibilita je možná především díky lidem – LLENTAB je vždy zastoupen vysoce kvalifikovanými pracovníky oprávněnými a schopnými rozhodovat. Nejsou to jen prázdná slova, máme silná 3 klíčová oddělení: obchod, projekci a montáž. Prodejci spolu s projektanty a montážními týmy dokonale znají konstrukční systém hal a proto mohou rychle a spolehlivě reagovat.

Druhým důležitým pilířem je síla a důvěryhodnost. Silné finanční zázemí a ověřená kontrola kvality nepřišla přes noc – mateřská společnost ve Švédsku byla založena před více než 40ti lety. Během této doby bylo v Evropě postaveno více než 10 000 výrobních, skladovacích, prodejních, kancelářských, sportovních, recyklačních, leteckých a dalších hal a budov. Otužilo a vyškolilo nás drsné přírodní klima Kungshamnu, sídla mateřské firmy, na západním pobřeží Švédska. Tamní prostředí poskytuje dokonalé zkušební laboratoře pro haly LLENTAB – silné slunce, prudký déšť a slaná voda z moře testuje odolnost švédských ocelových hal každý den.

V první polovině devadesátých let uváděli mezinárodní marketingoví experti, že dobrý produkt je nejlepší reklama. Klišé? Vůbec ne. A platí to stále, jak potvrzují i haly LLENTAB. Kvalita projekce, vyrobených komponent i montáže je třetí pilíř, na který se mohou generální dodavatelé spolehnout. Pozinkovaná ocel odolává počasí, automaticky a přesně vyrobené komponenty jsou připravené pro jednoduchou, rychlou a spolehlivou montáž, a modulární systém je jako celek připraven na podmínky a požadavky vznášené koncovými zákazníky.

Spolupráce LLENTAB s generálními dodavateli - Příbram TL-08650