Pro našeho dlouholetého zákazníka, společnost DEK stavební s.r.o., montujeme od května nový terminál prodejny stavebnin DEK v Mostě. Novaservis, jeden z největších výrobců a prodejců vodovodních baterií a koupelnových doplňků v České republice a na Slovensku, si u nás objednal výstavbu nové zateplené skladové haly a administrativní přístavby, dva nové objekty se skladem a expedicí v jedné hale a příjmem ve druhé menší hale realizujeme v Jemnici pro společnost PIGI TEA s.r.o. Pro firmu Deko Draht s.r.o. ze Ždírce nad Doubravou, jejíž nosným programem je vývoj a výroba produktů zejména pro podporu prodeje obchodních sítí a obchodních řetězců, montujeme zateplenou skladovou přístavbu haly. Novou chladící halu včetně nové administrativní budovy jsme začali stavět v areálu firmu Bioveta, a.s. v Ivanovicích na Hané. Pro velkoobchod s drogistickým zbožím PTT Global dodáváme zateplenou skladovou halu, nový sklad roste také v Teplicích a po dokončení jej bude využívat společnost JTH Idea a.s.

CZ001550 BIOVETA, chladící hala vč. administrativy

Objednatelem nové chladící haly a nové administrativní budovy v Ivanovicích na Hané je stavební společnost PS BRNO, s.r.o., investorem společnost Bioveta, a.s. Hala A s konstrukcí LLENTAB MS2HR3 (hala se třemi hřebeny) má půdorys 72,2 x 40,6 m (šířka x délka) a její vnitřní světlá výška bude po dokončení 9,5 m. Hala je dokonale zateplená, střešní plášť LLENTAB typ SPHI tvoří vodotěsná PVC-P krytina, 200 mm vrstva EPS a 2×30 mm minerální vlny, spodní vrstvou střešního pláště je ocelový pozinkovaný lakovaný trapézový plech. Obvodový plášť LLENTAB typ 7 je z horizontálně kladených sendvičových panelů, izolační vrstvou je 200 mm minerální vlny. Vnitřní stěny této haly jsou opláštěny vodorovně kladenými sendvičovými panely s izolací ze 150 mm minerální vlny nebo 160 mm PIR.

Druhý objekt pro administrativu má identický střešní a obvodový plášť, jeho rozměry jsou 27,5 x 11,9 m (šířka x délka) a vnitřní světlá výška 7 m. Hala A má zvýšenou požární odolnost: nosná konstrukce střechy s obkladem z Cetris desek a obvodové sloupy s SDK obkladem a kapotáží mají požární odolnost R30, střešní plášť REI 30 DP1, stěnový plášť EW 30 DP1 a ocelová požární vrata EI 30 DP1.

CZ001703 PTT Global, skladová hala

Objednatelem nové skladové haly je stavební společnost VKLSTAV Group s.r.o. z Prahy, investorem velkoobchod s drogistickým zbožím PTT Global. Hala má velikost 46,2 x 60 m (šířka x délka) a její světlá vnitřní výška je 9,5 m. Sedlová střecha konstrukce LLENTAB S7HR má sklon 7°. Skládané opláštění střechy LLENTAB typ 2LF je tepelně izolováno foukaným minerálním granulátem (200 mm). Obvodový plášť skladové haly LLENTAB typ 4F je ze svisle kladeného, oboustranně pozinkovaného a lakovaného ocelového trapézového plechu, tepelnou izolaci tvoří 150 mm minerální vlny. Nová hala bude napojena na stávající zkosenou zděnou stěnu se ztužujícími sloupy, otvory pro vrata a těsnící límce a na atiku stávající jednopatrové administrativy. Skladová hala má zvýšenou požární odolnost: nosná konstrukce střechy a obvodové sloupy s SDK obkladem a kapotáží mají požární odolnost R45 DP1, střešní a stěnový plášť EW 45 DP1.

CZ001715 JTH Bílina, skladová hala

Novou skladovou halu si u nás objednala stavební společnost Dopravní a zemní stavby Teplice s.r.o., investorem je společnost JTH Idea a.s. z Teplic. Hala vyrůstá na půdorysu 39,6 x 89,5 m (šířka x délka) a její světlá vnitřní výška bude 10,2 m. Sedlová střecha konstrukce LLENTAB S4HR1 má sklon 4°. Střešní plášť LLENTAB typ 5 bude po dokončení haly plnit i nejnáročnější požadavky na tepelnou izolaci. Skládaný plášť tvoří ocelové plechy a minerální vlna (200 mm), nosná konstrukce je z ocelových vazníků a vaznic. Obvodový plášť nové skladové haly LLENTAB typ 4F je ze svisle kladeného, oboustranně pozinkovaného a lakovaného ocelového trapézového plechu, tepelnou izolaci tvoří 150 mm minerální vlny.

Podívejte se, jaké stavíme ocelové haly a jaké jsme rozjeli projekty v minulých měsících.