Vyjádření zákazníků

Názory zákazníků k dokončeným skladovým, výrobním, sportovním a dalším halám a jiným budovám. Názorům našich zákazníků věnujeme velkou pozornost.

Vybrané skladové haly pohledem zákazníků

“Ne každý výrobce hal má systém, který umožňuje tak velké rozpětí vazníků. V našem případě vybrané řešení znamenalo, že v tak velkém skladu máme jen jednu řadu sloupů. Právě to byla jedna z věcí, která v případě vybírání dodavatele mluvila pro LLENTAB”

Jaroslav Kovačka, Kavalierglass, skladová hala CZ0965

 

“Firmu LLENTAB jsme vybrali z důvodu rychlosti výstavby haly a také kvůli její vysoké profesionalitě. Už od začátku jsme věděli, že halu chceme postavit právě s touto společností. Znal jsem ji již z dřívějšího působení. Samozřejmě jsme si ale zmapovali trh a projeli referenční stavby od některých konkurenčních firem. Vybrali jsme řešení, které po všech stránkách plně vyhovuje našim potřebám a jsme maximálně spokojeni.”

Jan Novák, WTE PowerBolt, skladová hala CZ0484
Průběh výstavby skladové haly CZ0757

 

“Celkovou spolupráci se společností LLENTAB hodnotím velice pozitivně. Projekt od samotného začátku projektování, přes výrobu až po konečnou montáž doslova předčil veškerá naše očekávání. Příjemným překvapením byl pro nás fakt, že montéři společnosti byli schopní a ochotní pracovat i při teplotách hluboko pod bodem mrazu. A tak především díky jejich přístupu nedošlo k posunu termínu dokončení, což bylo pro nás velice důležité, vzhledem k dalším navazujícím závazkům.”

Josef Vondráček, skladová hala CZ0757

Vyjádření zákazníků k výrobním halám

“Se společností LLENTAB spolupracujeme bezmála dvacet let. Spolupráce začala výstavbou haly tady u nás, v Ostravě-Martinově a pokračovali jsme na stavbách dalších provozoven HRUŠKA. Jako každá česká firma, která začínala podnikat, jsme hledali skutečně levné a efektivní řešení, které by nás posunulo dál. Po celou dobu spolupráce nemáme s LLENTABEM žádné negativní zkušenosti. Vždy nám vyšli maximálně vstříc.

Například po večerním požáru naší pekárny, byli jejich lidé na místě do dvaceti čtyř hodin. Zjistili rozsah poškození haly, zajistili statika a navrhli řešení opravy. Výhodou byla samozřejmě existence výrobní dokumentace haly. Díky tomu mohli ihned ve Švédsku zadat do výroby poškozené dílce, které musely být vyměněny. I přes pro stavaře velmi vytížené podzimní období udělali opravdu maximum a přesunuli část svých kapacit na rekonstrukci naší haly. Minimalizovali nám tak ušlý zisk, protože díky opravdu rychlé rekonstrukci jsme mohli již po cca sedmi měsících pomalu najíždět na zkušební výrobu. Na zrekonstruované hale jsme již využili nadstandardní protipožární ochrany střešní konstrukce a stejně budeme postupovat i v budoucnu. V horizontu několika let uvažujeme o výstavbě záložního provozu pekárny, který by nám umožnil kontinuovat výrobu v případě údržby nebo poruchy na hlavní výrobní lince. I pro tuto akci zcela určitě využijeme systém ocelových hal LLENTAB.”

Pavel Hruzík, majitel Pekárny Hruška, 12 projektů s LLENTAB

 

“Pro LLENTAB jsme se rozhodli z několika důvodů, zejména kvůli ceně a také kvůli referenční stavbě, kterou jsme viděli ve Šternberku. Získali jsme velmi dobré doporučení. Společnost LLENTAB vše vyřešila dobře, protože máme všechno pohromadě a došlo k podstatnému zlepšení pracovních podmínek. Když prší, nemůžeme vyrábět. Proto máme v dlouhodobém plánu výstavbu další haly. Nebude to letos, ale jakmile bude její výstavba aktuální, opět budeme rádi spolupracovat s firmou LLENTAB.”

Tomáš Pecina, jednatel Prefa Pecina, výrobní hala CZ0748
Andrzej Wieżel, majitel, výrobní haly PL2566/2567/3807/3813/3819

 

“Byl jsem překvapen, že v ocelové budově o délce 80 metrů a šířce 20 metrů všechno sedělo na milimetr. Každý prvek byl uříznut a děrován ve výrobní fázi – alespoň to řekl můj kolega. Bylo pro mě těžké tomu uvěřit, protože z vlastní zkušenosti vím, že u takovýchto konstrukcí i malá chybička vyvolá řetězec chyb. Budova byla postavena do dvou týdnů, což byl pro mě také velmi důležitý faktor. Samozřejmě jsme také zvažovali návrhy od jiných společností specializujících se na stavby z oceli a cihel; nabídka společnosti LLENTAB však byla nákladově nejvýhodnější a měla nejkratší dobu dokončení. Věřím, že experimentování s jinou společností by prostě nedávalo smysl.”

Zkušenosti zákazníků z výstavby zemědělských hal

“Moc děkuji LLENTABu za trpělivost a skvělou spolupráci. LLENTAB je v tomto opravdu vyjímečný, vždy když jsme něco potřebovali nám vyšel vstříct. Moc si toho vážíme.”

Lenka Randusová, investorka, ovčín Vidce CZ0724

 

“Po zhodnocení veškerých konkurenčních nabídek na výstavbu naší zemědělské haly, jsme zvolili firmu LLENTAB, jejichž nabídka nejvíce splňovala naše představy. Jako při každé stavbě vznikly v průběhu realizace drobnější problémy, ale všechny byly dodavatelem včas a řádně vyřešeny. LLENTAB dostál všem písemným i ústním závazkům a halu předal dle domluvených podmínek. S předanou halou jsme plně spokojeni.

Ing. Jiří Nevosád, předseda představenstva, Senagro a.s.
Výstavba skladu hnojiv v Hostouni

 

Předaná hala splnila naše očekávání. Celá spolupráce zahrnující projekci a samotnou výstavbu proběhla korektně, a to na základě předem domluvených podmínek s obchodním zástupcem společnosti LLENTAB p. Staňurou..”

Milan Novotný, majitel, sklad hnojiv Hostouň CZ0712

Designová administrativní budova

„Když se náš otec poprvé zmínil o LLENTAB, představili jsme si klasickou ocelovou budovu se sedlovou střechou. Chtěli jsme flexibilní řešení, které s námi poroste; expanze je pro nás důležitá. Ale také nám záleželo na vzhledu, chtěli jsme stylový design a kreativní prostředí, které bude odrážet naše podnikání. Musím přiznat, že díky profesionálním zaměstnancům a flexibilnímu řešení, jsme byli v průběhu celého procesu výstavby se společností LLENTAB velmi spokojeni.“

 

Linda Ericson, Vice President and Marketing Manager & Fredric Ericson, CEO, Oscar Medtec, administrativní budova SE1651

Hodnocení stavby sportovní haly

“Hala od firmy Llentab splnila všetky naše očakávania. Je ľahká, pozinkovaná, veľmi rýchle postaviteľná a cenovo najvýhodnejšia. Prístup firmy bol maximálne profesionálny. Všetky problémy na stavbe boli okamžite vyriešené. Halu odovzdali načas a kvalitne postavenú. Ocenili sme ústretovosť a firmy pri dostavbe prepojovacej chodby už po skončení výstavby haly. Pri výstavbe ďalšej haly by sme určite opäť oslovili firmu Llentab.”

Ján Kentoš, investor, zimní stadión SK0158
Hokejová hala PSK Arena

Pro každého něco navíc. Dodáváme více než jen haly.

Ať jste investor, generální dodavatel, architekt či projektant, máme pro vás víc než jen ocelovou halu.