Průběh výstavby skladu CZ0728 pro Báňskou Stavební Společnost

Video z montáže skladové haly CZ0728 - BSS

Průběh výstavby haly pro BÁŇSKOU STAVEBNÍ SPOLEČNOST, s.r.o. v Sokolově [50°10’02″N 12°38’00″E]. Rozměr haly 39,9 * 147,4 * 7,4m. Hala byla dokončena 3. prosince 2015.

Předmontáž střešních modulů – vztyčování nosných sloupů ocelové konstrukce – zvedení střešních modulů – montáž střešního pláště – montáž stěnového opláštění.

Jedná se o částečně izolovanou skladovou halu. Kvůli požárním odstupům je izolována jedna podélná stěna a poloviny délek obou štítových stěn. Hala je založena na pilotách, po obvodu haly jsou do výšky +0,400m použity prefabrikované sokly ukládané po zdvižení ocelové konstrukce. Hala má půdorysný tvar obdélníku (40,0 m x 147,4 m). Vnitřní dispozice je členěna pomocí dvou požárních stěn, které rozdělují plošně prostor haly na tři stejné části. Do všech třech částí jsou osazeny jedna velká posuvná vrata LLENTAB s horním pojezdem (4,0 m x 5,0 m), spolu s únikovými otočnými dveřmi.

Střešní opláštění je neizolované, z pozinkovaného trapézového plechu TP46. Stěnové opláštění neizolované je z pozinkovaného trapézového plechu VP45, izolované části stěn jsou skládané (LLENTAB stěna typ 4), výplní je minerální izolace s parotěsnou fólií a poté je stěna z interiérové strany zaklopena vnitřním profilovaným pozinkovaným plechem. Na dělících požárních příčkách je použitý vodorovně kladený sendvičový panel s minerální výplní. Barevné řešení střecha RAL 7035, stěny RAL 9007 + zelené pruhy RAL 6003.

Vyjádření klienta:

Skladová hala BSS o ploše 6000m2

Při výstavbě skladové haly o ploše cca 6000m2 pro náš průmyslový areál jsme se rozhodli pro firmu LLENTAB z důvodu předchozí dobré spolupráce a z důvodu dobrého poměru ceny a kvality dodávané haly. Samotná výstavba haly byla provedena v dohodnutých termínech a s prací firmy LLENTAB jsme byli spokojeni. Firmu LLENTAB mohu z těchto důvodů vřele doporučit.

Ing. Roman Michálek, hlavní technolog,
BÁŇSKÁ STAVEBNÍ SPOLEČNOST s.r.o.
, Projekt CZ0728