Představení LLENTAB - stavíme ocelové haly
Ocelové haly LLENTAB – neomezené možnosti – od projekce po montáž – Švédská kvalita v každém detailu – variabilita a funkčnost – výroba na míru – krátké dodací termíny – využitelné pro všechna odvětví – cenově výhodné řešení – více jak 10 000 dokončených projektů – férové jednání – spolehlivý klientský servis – 50 let prověřená kvalita – s ohledem na životní prostředí – od skladů až po reprezentativní prostory. LLENTAB – domov pro Vaše nápady.
LLENTAB pro stavebniny DEK, a.s.
Vyjádření Ing. Tomáše Hejtmance, projektového manažera DEK, a.s., zodpovědného za výstavbu nových areálů od počátku projektu, přes výběr zhotovitelů, zasmluvnění, realizaci, až po řádné dokončení díla.
PSK Aréna – hokejová hala LLENTAB
Ahoj, jsem Jaroslav Obšut a jsem z Prešova. – Já jsem Róbert Pukalovič, bývalý hokejista. – Ahoj, jsem Michal Sersen a hrál jsem lední hokej od pěti let. A jsem velmi rád, že Slovensko začalo stavět stadiony jako tento v Prešově. – Pokud vím, je to třetí zimní stadion na Slovensku a věřím, že nebude poslední. – Shodou okolností, hraji ve Švédsku. LLENTAB tam postavil mnoho stadionů, které jsou velmi kvalitní a jsem rád, že nyní staví i na Slovensku, v Prešově. Těším se, až si tam zahraju. – Je to velmi dobře postavený stadion a věřím, že vydrží mnoho, mnoho let a udělá hodně radosti dětem, sportovcům a nám všem. – Kdybychom měli stadion jako tento v každém větším městě, bylo by to skvělé.

Kungshamn a okolí – místo, kde vznikají ocelové haly LLENTAB