Představení LLENTAB - stavíme ocelové haly
Ocelové haly LLENTAB – neomezené možnosti – od projekce po montáž – Švédská kvalita v každém detailu – variabilita a funkčnost – výroba na míru – krátké dodací termíny – využitelné pro všechna odvětví – cenově výhodné řešení – více jak 10 000 dokončených projektů – férové jednání – spolehlivý klientský servis – více jak 40 let prověřená kvalita – s ohledem na životní prostředí – od skladů až po reprezentativní prostory. LLENTAB – domov pro Vaše nápady.
PSK Aréna – hokejová hala LLENTAB
Ahoj, jsem Jaroslav Obšut a jsem z Prešova. – Já jsem Róbert Pukalovič, bývalý hokejista. – Ahoj, jsem Michal Sersen a hrál jsem lední hokej od pěti let. A jsem velmi rád, že Slovensko začalo stavět stadiony jako tento v Prešově. – Pokud vím, je to třetí zimní stadion na Slovensku a věřím, že nebude poslední. – Shodou okolností, hraji ve Švédsku. LLENTAB tam postavil mnoho stadionů, které jsou velmi kvalitní a jsem rád, že nyní staví i na Slovensku, v Prešově. Těším se, až si tam zahraju. – Je to velmi dobře postavený stadion a věřím, že vydrží mnoho, mnoho let a udělá hodně radosti dětem, sportovcům a nám všem. – Kdybychom měli stadion jako tento v každém větším městě, bylo by to skvělé.
Průběh výstavby skladové haly CZ0757
Dne 31.5. 2016 jsme dokončili přístavbu skladové haly v obci Háje na Příbramsku [49°40’35.0″N 14°02’58.6″E]. Jedná se o izolovanou skladovou halu připojenou ke stávajícímu objektu. Hala má půdorysný tvar obdélníku o rozměrech 34,156 m x 156,988 m. Vnitřní prostor je rozdělen pomocí požární stěny. Vnitřní světlá výška objektu je 8,3 m.

Kungshamn a okolí – místo, kde vznikají ocelové haly LLENTAB