V únoru jsme dokončili výstavbu zateplené sportovní haly v Praze pro TJ Lokomotiva Vršovice, nové skladové haly si převzala společnost ING-BAU, inženýrské stavby s.r.o. se sídlem v obci Hnátnice. Halu na barevné kovy jsme předali v průmyslovém areálu společnosti KOVOŠROT GROUP CZ v Hradci Králové. Novou karosárnu a lakovnu z ocelových konstrukcí LLENTAB bude moci začít využívat i prodejce automobilů Mercedes-Benz, společnost CENTRUM MORAVIA, spol. s r.o. v Olomouci.

CZ001259 TJ Lokomotiva Vršovice, sportovní hala, Praha

Objednatelem zateplené sportovní haly byla společnost SPORTOVNÍ PODLAHY ZLÍN, s.r.o., investorem Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice z Prahy, z.s. se sídlem v Praze. Nová hala vršovické tělovýchovné jednoty má půdorys 26 x 45,9 m a její vnitřní světlá výška je 5,3 m. Konstrukce S17/11R má sedlovou střechu se sklonem 17°, střešní plášť LLENTAB typ 5 tvoří ocelové plechy a minerální vlna (200 mm), nosná konstrukce je z ocelových vazníků a vaznic. Skladba zateplení a vnitřního opláštění je umístěna nad horní pásnicí příhradového vazníku, konstrukce střechy je tak viditelná a vytváří podhled. Obvodový plášť LLENTAB typ 7 je z horizontálně kladených sendvičových panelů, izolační vrstvou je 120 mm PUR. Součástí předmětu díla je vodorovný profil pro uchycení výdřevy v interiéru nové haly. Kromě vrat a dveří jsou v obvodovém plášti instalovány dva stěnové prosvětlovací pásy (15 x 1,1 m) z komůrkového polykarbonátu.

CZ001705 + CZ001768 ING-BAU, skladové haly, Hnátnice

Investorem a objednatelem tří tepelně izolovaných skladových hal byla společnost ING-BAU, inženýrské stavby s.r.o. se sídlem v obci Hnátnice. První hala má půdorys 25,1 x 80,7 m, další dvě haly jsou stejně velké – každá má rozměry 26,1 x 102,6 m a vnitřní světlou výšku 6 m. Konstrukce S7HR má střešní plášť LLENTAB typ 5 (skládané opláštění střechy s minerální izolací (250 mm minerální vlny) a vzduchovou mezerou mezi dvěma ocelovými plechy, stěny jsou opláštěny vodorovně kladenými sendvičovými panely (LLENTAB typ 7) se 150 mm izolací z minerální vlny.

Další dokončené haly v minulých měsících naleznete zde.