Jedním z nich je nový letecký hangár v Praze-Letňanech, v České Lípě jsme realizovali skladový přístřešek. V únoru jsme také dostavěli výdejní terminál pro prodejnu stavebnin DEK v Příbrami. Nová je také vestavba patra ve stávající zemědělské hale v městysu Chroustovice. V obci Kasejovice v okrese Plzeň-jih jsme dokončili montáž zateplené skladové haly a otevřeného přístřešku. Zateplenou dvoulodní halu pro stanici technické kontroly v obci Zásmuky jsme v průběhu února předali investorovi z Velimi. V Bystřici nad Olší jsme dostavěli ocelovou konstrukci střechy pro prodejnu Hruška.

CZ001026 HANGÁR LPL (Praha-Letňany)

Objednatelem a investorem nezatepleného leteckého hangáru v Praze-Letňanech byla společnost Letňany Air Land s.r.o. se sídlem v Praze-Kbelích. Hangár má velikost 31,2 x 31,3 m a jeho vnitřní světlá výška je 5 m. Sedlová střecha má sklon 7° a je, podobně jako obvodový plášť haly, bez tepelné izolace (střecha LLENTAB typ 0 a stěna LLENTAB typ 0). Vnější opláštění střechy a stěn tvoří oboustranně lakovaný a pozinkovaný ocelový trapézový plech (na stěnách je svisle kladený). Ve vnějším plášti štítové stěny jsou čtyřdílná (jeden díl 5 x 5 m) mechanicky posuvná vrata o velikosti 20 x 5 m, na podélné straně jsou pak další čtyřdílná mechanicky posuvná vrata (jeden díl 4,8 x 4 m) o velikosti 19,5 x 4 m. V obou vratech jsou integrovány vstupní dveře.

hangár LLENTAB

Další dokončené projekty

V České Lípě jsme v únoru zastřešili sklad Kovošrotu, v Příbrami stojí hotový nový výdejní terminál pro společnost DEK. V Kasejovicích jsme předali zdejšímu výrobci zákaznických vinutých dílů pro elektroniku a elektrotechniku zateplenou skladovou halu a otevřený přístřešek. Pro společnost Jeřábek & Vodrážka, výkrm drůbeže, spol. s r.o. jsme v Chroustovicích dokončili montáž vestavby patra. Nová zateplená dvoulodní hala pro stanici technické kontroly v obci Zásmuky je také z ocelových konstrukcí LLENTAB. Pro prodejnu Hruška v Bystřici nad Olší jsme dodali a smontovali kompletní konstrukci střechy.

Další dokončené haly v minulých měsících naleznete zde.