I v druhé polovině prázdnin jsme pokračovali v plnění smluvních závazků a zahájili stavbu čtyř hal. Přičemž všechny srpnové projekty jsou pro klienty se kterými jsme již haly realizovali a o to máme větší radost, že nám opět projevují svoji důvěru.

Novou skladovou halu stavíme v Popůvkách u Brna pro společnost BV blavit spol. s r.o. Pro tohoto investora jsme již jednu skladovou halu dokončili v roce 2016 a letos, v rámci další etapy výstavby administrativně-skladového areálu této firmy, stavíme další. Nová hala je napojena na zděnou administrativní budovu o atypickém půdorysu tvaru písmene „L“ o celkové rozloze témě 1 000 m2. Hala je izolovaná, sedlová střecha má sklon 4°. Sklad bude mít po dokončení zvýšenou požární odolnost konstrukce haly a opláštění.

I ve společnosti Ing. Bohumil Kratochvíl – IBK TRADE v Horní Cerekvi jsme v srpnu nebyli poprvé. Loni v září jsme zde dokončili obnovu skladové haly s přístavbou. Letos pro tohoto dodavatele širokého sortimentu ořechů, sušeného ovoce, semen a dražé produktů stavíme nový přístřešek. Ten má rozměry 11,9 x 30,9 m + 19,6 x 11,9 m (šířka x délka), světlá výška spodní hrany vazníku je 4,45 m. Přístřešek ve tvaru L má pultovou střechu konstrukce P7HR.

Pro společnost JAP INDUSTRIES s.r.o. jsme v srpnu 2018 v jejím výrobním areálu v Třinci začali stavět nový mezioperační sklad. I tento investor už užívá nejednu halu LLENTAB. Loni v září jsme pro něj např. dokončili sklad hutního materiálu. Letos zahájená skladová hala má rozměry 37,2 x 36 m + 8 x 11 m (šířka x délka). Světlá výška je 5 m. Konstrukce typu S4HR1 má sedlovou střechu, která je, stejně jako stěnové opláštění, tepelně izolovaná. Nová hala je napojena na stávající objekt. Atypická je lichoběžníkovým tvarem, jenž upoutá i velkorysým prosvětlením stěnového opláštění.

Ani DEK Stavební s.r.o. nestaví s firmou LLENTAB poprvé. Pro tohoto investora jsme loni dokončili sklad klempířských materiálů v Praze – Hostivaři, objekt stejného zaměření stavíme od srpna 2018 v Praze – Zličíně. Sklad má rozměry 14,2 x 26,6 m, světlá výška je 3,6 m. Konstrukce haly typu S2HR má sedlovou střechu se sklonem 2°. Střešní i stěnové opláštění je tepelně izolované. Střešní krytinu tvoří skládaný plášť typu SP (foliová střecha) a stěny skladu pak vodorovně kladené sendvičové panely.