CZ001775 skladová hala, RAVEN SVINOV

Tepelně izolovaná skladová a výrobní hala VEMAG SERVIS BRNO

Novou tepelně izolovanou skladovou a výrobní halu jsme v říjnu předali vedení společnosti VEMAG SERVIS BRNO se sídlem v České u Brna, která spolu s firmou VEMAG BRNO organizační složka zajišťuje v České republice prodej, realizaci a servis strojů a zařízení pro potravinářský průmysl mateřské společnosti VEMAG MASCHINENBAU GMBH.

Nová hala v České u Brna je napojena na objekt administrativy firmy a na stávající halu.

Dílna a prodejna pro ANNAT s.r.o.

Pro stavební společnost ANNAT s.r.o. z Libeciny a investora S&E Solutions s.r.o. – prodejna Zahrada v akci jsme dokončili výstavbu dvou nových objektů z ocelových konstrukcí LLENTAB – dílny a prodejny.

Přístřešek pro LEKOS-STAVBY

A pro stavební společnost LEKOS-STAVBY, spol. s r.o. jsme v listopadu realizovali přístřešek se střešní krytinou z ocelového lakovaného pozinkovaného trapézového plechu.

Hala pro stavební společnost SAS 4 FINISH

Novou halu z ocelových konstrukcí LLENTAB jsme realizovali také pro stavební společnost SAS 4 FINISH s.r.o. z Prahy a investora EKOLTES Hranice, a.s.

CZ001775 skladová hala, RAVEN SVINOV

Objednatelem a investorem nové skladové haly byla společnost RAVEN CZ a.s. se sídlem v Hradci Králové. Skupina RAVEN, kterou tvoří akciová společnost RAVEN a. s. s dceřinými společnostmi v České republice, Polsku a Maďarsku patří v současnosti k nejdůležitějším prodejcům hutního materiálu v zemích Visegrádské čtyřky.

CZ001775 skladová hala, RAVEN SVINOV
Interiér skladové haly RAVEN SVINOV, CZ001775

Nová skladová hala ve Svinově s konstrukcí LLENTAB S7HR má velikost 29,5 x 110 m a okapovou výšku 11,8 m. Střecha je sedlová, střešní plášť LLENTAB typ 0 z ocelového lakovaného pozinkovaného trapézového plechu je stejně jako obvodový plášť LLENTAB typ 0 tepelně neizolovaný.

Opláštěna je jedna podélná a jedna štítová stěna, součástí dodávky byly i plechy pro budoucí opláštění jednoho štítu.

V jednom štítě a jedné podélné stěně je hala napojena na stávající objekt.

Z 1500+ dokončených projektů v ČR si téměř tisícovku hal můžete prohlédnout v referencích.