Novou halu pro administrativu, spojovací krček a velkoprostorovou výrobní halu s vestavbou patra jsme postavili v Lipníku nad Bečvou. V Jiříkově jsme dokončili montáž skladové haly, dodatečné opláštění jedné podélné stěny existující haly a doplnění tří nových nákladových ramp jsme v květnu předali investorovi v Olomouci.

Dva nové projekty jsme v jihlavské části Hruškové Dvory realizovali pro našeho dlouholetého klienta, společnost ENVIROPOL s.r.o. se sídlem v Praze.

Tento přední zpracovatel elektroodpadu spustil v roce 2013 v Jihlavě technologicky nejmodernější závod na zpracování elektroodpadu v Evropě. V současné době tak dokáže díky inovacím a vlastnímu vývoji efektivně využít až 95 % vysloužilého elektra. Investor má s ocelovými konstrukcemi LLENTAB řadu zkušeností a využívá je, jak pro jednoduché zastřešení kóje, tak i při výstavbě nových hal nebo dílčích úpravách stávajících objektů. Rozsah dodávek ze strany společnosti LLENTAB dobře ilustruje přehled doposud realizovaných projektů v Jihlavě, dokončených v posledních deseti letech. V prosinci jsme v Jihlavě dokončili zastřešení kóje o velikosti 12,6 x 53,2 m (projekt č. CZ001839) a úpravy skladové haly z roku 2015 (projekt č. CZ001856).

ocelová hala

Nová je také vnitřní vestavba pro společnost Thermo Fisher Scientific Brno s.r.o. o velikosti (projekt č. CZ001870).

I tato společnost, světový lídr v oblasti produktů a služeb určených pro vědu, má s našimi konstrukcemi dobré a víceleté zkušenosti. Před sedmi lety jsme pro ni v Brně v prostorách velké železobetonové haly realizovali vestavbu pěti různých objektů.

Jan Kolašín

„Vestavby realizované v roce 2017 byly složité nejen rozsahem, ale i kvalitativně. Investor však byl s našimi konstrukcemi i službami spokojen, oceňoval zejména podporu projektantů a statiků naší společnosti i skutečnost, že samotný nosný systém LLENTAB byl ušitý přesně na míru a podle jeho požadavků. Jelikož jednotlivé prvky našich příhradových nosníků a sloupů jsou tenkostěnné, za studena ohýbané, z velmi kvalitní oceli, jsou také velmi lehké a přesně to společnost Thermo Fisher Scientific Brno v daných podmínkách potřebovala. Navíc celá naše konstrukce je pozinkovaná, což bylo také z hlediska čistoty zdejšího výrobního prostoru důležité. Nová vestavba byla ve srovnání s dodávkami z roku 2017 jednodušší. Provedli jsme montáž vnitřní ocelové vestavby z našeho konstrukčního systému LLENTAB, v rámci instalace vestavby jsme také realizovali kotvení sloupů do betonové desky a vodorovných prvků do železobetonových sloupů. Součástí vestavby jsou také stropní profily.“

Jan Kolašín, Obchodní zástupce LLENTAB

Z 1500+ dokončených projektů v ČR si téměř tisícovku hal můžete prohlédnout v referencích.