I tento měsíc zahajujeme stavbu nových hal LLENTAB. A opět to je pestrá směsice – jejich investoři jsou z různých koutů České republiky a jsou to objekty jak pro zemědělce, tak i pro výrobce potravin nebo obchodní, servisní či průmyslové firmy.

V Třinci vyroste za několik měsíců sklad sena, v Blovicích na Plzeňsku pak tři objekty pro společnost MASO BREJCHA, což je v současné době významná značka na trhu masných a uzenářských výrobků, která přesahuje svými obchodními aktivitami hranice regionu. Pro firmu Nerezové materiály, s.r.o z Uherského Hradiště, velkoobchod s nerezovými výrobky s distribucí po celém území České republiky, stavíme už druhý objekt. První jsme dokončili v roce 2015, nyní montujeme novou přístavbu skladové haly. Pro výrobce materiálů ze skleněných vláken z Litomyšle realizujeme velkou (124 x 80 m) pětilodní skladovou halu s expedicí.

Pro firmu TECHAGRA s.r.o. (zabývá se servisem techniky pro zemědělskou činnost) stavíme ve městě Koryčany ve Zlínském kraji dokonce soubor čtyř staveb – zateplenou střechu stávající patrové administrativní budovy, nezateplenou střechu kotelny, novou zateplenou halu (bude sloužit jako dílna) a novou nezateplenou halu, která bude po dokončení skladem. Obě nové haly mají šířku 15 m a výšku 4,2 m, zateplená hala je dlouhá 51,6 m, nezateplená pak 40 m. Stejná je u obou hal i střecha – sedlová se sklonem 7°. Výstavbu budeme sledovat a po dokončení vás s její podobou samozřejmě seznámíme.