V Čechách i na Moravě, skladové i výrobní, menší i velké, pro nové zákazníky i pro ty, kteří se k nám opakovaně vrací – takové jsou nové haly LLENTAB, které jsme začali stavět v dubnu 2018.

Pro zemědělské družstvo na Vysočině stavíme přístavbu skladu slámy. Je to už druhý objekt, který pro ZARES a.s. stavíme – v roce 2011 jsme pro ně realizovali seník. Pro plzeňskou spediční firmu, která vozí zboží mezi střední Evropou a Velkou Británií, stavíme skladovou halu s vysokou požární odolností. I rodinná firma DOUCHA s.r.o. ze Stříteže u Jihlavy se k nám vrací – po výrobní hale z roku 2004 jsme začali montovat pro tohoto výrobce elektrorozvaděčů sklad hutního materiálu. Pro prodejce a půjčovnu lešení a stavební mechanizace z Prahy, která má sklad v Strančicích v okrese Praha-východ stavíme v této obci kryté parkovací stání pro osobní motorová vozidla.

Zajímavou realizací je prádelna a pomocné provozy pro společnost PRAVO s.r.o. z Vodňan. Ta podniká v oboru prádelen a čistíren a ve Vodňanech pro ni stavíme víceúčelovou halu o rozměrech 33,9 x 120 m (šířka x délka) a světlou výškou 7, resp. 4, 4,6 a 3 m. V nové hale bude umístěna dílna, kotelna, provoz a sklady a na první pohled upoutá vysoká požární odolnost (EW 45 DP1 pro střešní plášť i stěny haly. Hala bude hodně prosvětlená – v projektu se počítá s více jak 60 plastovými okny o rozměrech 1 750 x 1 750 mm (19 ks), 1 750 x 1 500 mm (19 ks), 1 750 x 1 100 mm (17 ks) a 1 750 x 1 000 mm (7 ks). V hale budou vnitřní příčky, oddělující vysokou část od dílny a kotelny, příčka bude i mezí dílnou a kotelnou. Odděleny budou také nižší část haly a sklad. Hala navazuje na stávající zděnou administrativní budovu společnosti PRAVO.