Pro společnost TKLAS Karviná s.r.o., která se zabývá technickou kontrolou, celkovou prohlídkou a hodnocením stavu všech motorových vozidel, od března stavíme v Karviné přístavbu haly STK a současně rekonstruujeme stávající halu. Energomost montujeme v Olšanech pro místní papírny. V Uhlířských Janovicích realizujeme novou tepelně neizolovanou skladovou halu. Zateplená skladová hala bude po dokončení stát i u našeho dlouholetého zákazníka v Pacově. Nový zateplený sklad jsme začali montovat také pro developerskou skupinu JTH v Bílině.

CZ001626 SKLAD OBILÍ

Investorem a objednatelem nového skladu obilí je podnikatel z Uhlířských Janovic. Hala má půdorys 20 x 40 m a její výška bude 8 m. Sedlová střecha má sklon 11° a je, podobně jako obvodový plášť haly, bez tepelné izolace (střecha LLENTAB typ 0 a stěna LLENTAB typ 0). Vnější opláštění střechy a stěn tvoří oboustranně lakovaný a pozinkovaný ocelový trapézový plech. Kromě montáže tohoto nového skladu obilí ještě oplášťujeme sousední stávající halu.

CZ001626 sklad obili - hala llentab

Další haly

V Karviné roste od března nová hala STK, u druhé stávající haly bude plech na opláštění vyměněn za sendvičové PUR panely, na části stěn bude starý plech nahrazen novým. Obě dvě haly jsou napojeny „po vodě“.  Z ocelových konstrukcí LLENTAB bude také nový energomost v Olšanech. V Pacově a v Bílině jsme začali stavět nové skladové haly.

Podívejte se, jaké stavíme ocelové haly a jaké jsme rozjeli projekty v minulých měsících