V roce 2017 vzrostla meziročně průmyslová produkce o 5,7 %, hodnota nových zakázek byla vyšší o 6,6 %. a zaměstnanost vzrostla o 2,0 %. Vyplývá to z dat, které začátkem února 2018 zveřejnil Český statistický úřad.

K meziročnímu růstu průmyslové produkce nejvíce přispěla odvětví výroby motorových vozidel, přívěsů a návěsů, výroba elektrických zařízení a výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků. A také v těchto oborech měly a mají v posledních letech silné zastoupení ocelové haly LLENTAB.

V listopadu loňského roku jsme například v Českém Brodě předali novou výrobní a skladovou halu, opláštění střechy stávající výrobní a skladové haly a přístavbu k této hale pro společnost WTE PowerBolt s.r.o. z Kostelce nad Černými lesy, která se specializuje na výrobu speciálních spojovacích materiálů a zakázkových dílů pro chemický, petrochemický a těžební průmysl, energetiku a těžké strojírenství a své výrobní a skladové zázemí má v Českém Brodě.

Automobilový průmysl a firmy v něm podnikající jsou významnými odběrateli hal LLENTAB. Z mnoha realizací uvádíme jen ty poslední – v roce 2015 byla pro HAUK s.r.o v Polici nad Metují postavena nová skladová, výrobní a administrativní hala LLENTAB. O dva roky později jsme pro tohoto klienta opláštili přístřešek, který navazuje na původní halu. V závěru loňského roku jsme také dokončili stavbu otevřeného přístřešku v Ostravě-Hrabové pro korejského výrobce automobilových komponent.

V oblasti výroby elektrických zařízení stačí vzpomenout vestavby pater s konstrukcemi LLENTAB v hale pro světovou jedničku ve výrobě elektronových mikroskopů, které jsme předali zákazníkovi koncem loňského roku. V prostorách haly, která sousedila se stávajícím výrobním zázemím společnosti FEI Czech Republic v Brně, jsme realizovali v průběhu 2. pololetí 2017 pro tohoto světového lídra v oblasti elektronové mikroskopie vestavbu pěti různých objektů. Ty rozšířily výrobní kapacity firmy FEI a současně vytvoří nové administrativní, školící a sociální zázemí. Více o projetku CZ0966 FEI naleznete zde …

Další vybrané referenční průmyslové haly LLENTAB naleznete zde.