Pověstný „Černý pátek“ má u veřejnosti velkou odezvu, lidé jsou ochotni stát hodiny v dlouhých frontách a v okamžik otevření „vzít obchod útokem“. Když se však objeví sleva ve stavebnictví, začnou se zákazníci ptát, co za tím je… Důvod naší speciální nabídky s názvem „STAVÍME OCELOVÉ HALY I V ZIMĚ, A JEŠTĚ VÝHODNĚJI“ je přitom prostý – je to výhodné pro naše zákazníky i pro samotnou společnost LLENTAB.

V létě nebo na podzim jsou kapacity schopných stavebních firem i dodavatelů stavebních materiálů maximálně přetížené. Přitom pravidelnější rozložení kapacit by bylo prospěšné pro všechny strany. Obavy o udržení kvality stavby nejsou v případě montovaných ocelových hal LLENTAB na místě, zima limituje pouze fázi zemních prací. A i to se dá současnými technologiemi řešit.

Využijte proto zvýhodněné nabídky pro stavby se zahájením montáže haly LLENTAB v zimním období a získejte dodatečnou slevu na naši halu ve výši 2 % a slevu na zapůjčenou stavební mechanizaci od partnerské společnosti RAMIRENT ve výši 20 %. Nabídka platí do odvolání pro projekty se zahájením montáže v období od 1. ledna 2018 do 30. dubna 2018.