V České Lípě realizujeme od října přístřešek nad plochou třískového hospodářství místní pobočky společnosti Kovošrot, otevřený přístřešek stavíme také v Ostravě. V Plzni montujeme primární ocelovou konstrukci pro novou výrobní halu.

CZ1308 KOVOSROT CESKA LIPA

Objednatelem a investorem zastřešení skladu v České Lípě je společnost KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o. se sídlem v Praze. Přístřešek vyrůstá na ploše 16,8 / 18 x 72 m a jeho vnitřní výška je 14 m. Sedlová střecha má sklon 7°. Neizolovaný střešní plášť LLENTAB typ 0 zajišťuje vysokou odolnost proti zatékání díky předem přesně vyraženým montážním otvorům v trapézovém plechu a vaznicích. Na vaznicích Z-profilu jsou přišroubovány trapézové plechy TP46 se základní povrchovou úpravou pozinkováním a konečnou povrchovou úpravou polyesterovým lakem. Vnitřní strana plechu je pokryta vrstvou pro redukci kondenzace, proti odkapávání sražených par. Přístřešek nemá stěnové opláštění.

llentab výstavba hal

CZ1609 SREAST

Objednatelem a investorem primární ocelové konstrukce pro výrobní halu v Plzni je společnost Šreast s.r.o. se sídlem v Plzni – Černicích. Nová hala bude mít půdorys 30,3 x 79,3 m a její vnitřní světlá výška bude 6 m. Střecha je sedlová a má sklon 4°. Předmětem dodávky není střešní a stěnové opláštění, pro halu dodáváme základní ocelovou konstrukci včetně nosných sloupů. Budoucím opláštěním stěn haly se uvažují vodorovně kladené sendvičové panely.

CZ1645 Sungwoo III

Otevřený přístřešek si nás objednala stavební společnost STAMONT – POZEMNÍ STAVITELSTVÍ s.r.o. z Ostravy-Vítkovic, investorem je společnost SUNGWOO HITECH s.r.o. se sídlem v Ostravě-Hrabové.
Přístřešek má půdorys 21 x 34 m a jeho vnitřní světlá výška bude po dokončení 5 m. Pultová střecha má sklon 4° a je řešena jako tepelně neizolovaná s krytinou z ocelového trapézového plechu TP46 se základní povrchovou úpravou pozinkováním a konečnou povrchovou úpravou polyesterovým lakem (konstrukce LLENTAB typ 0). Přístřešek nemá stěnové opláštění.

Podívejte se jaké stavíme ocelové haly a jaké jsme rozjeli projekty v minulých měsících.

llentab výstavba hal

Probíhající výstavba projektu CZ1645 Sungwoo III