Pro společnost LYCKEBY CULINAR z Horažďovic, dodavatele ingrediencí pro potravinářství, jsme v lednu dokončili montáž tepelně izolované skladové haly. Mezi naše dlouholeté zákazníky patří Espiroflex Czech, světový lídr ve výrobě a prodeji technických hadic a ohebných trubek. Ten může od ledna 2023 začít ve svém areálu v Pacově využívat novou zateplenou skladovou halu.

Ve Slatinicích na Olomoucku jsme předali přístavbu expediční – skladové haly, která patří společnosti Malitas, specialistovi na mlýnskou výrobu. DEK stavební využívá ocelové konstrukce LLENTAB při stavbách nových prodejen stavebnin už řadu let. Spolupráce pokračuje i letos, svědčí o tom i nová prodejna DEK v Novém Bydžově, kde jsme dodávali a montovali nosné konstrukce, sekundární profily a střešní ocelový trapézový plech na objekt administrativy, prodejního skladu a výdejního terminálu. Premiérou nebyla ani naše dodávka pro firmu Fuski BOMA z Kunic u Prahy, která vyrábí a dodává ponožky, podkolenky a potítka. V Kunicích už naše hala stojí a v lednu jsme tady dokončili montáž nové zateplené přístavby skladu. Nový je i sklad s neizolovaným střešním a obvodovým pláštěm, realizovaný pro společnost TAKENAKA EUROPE Gmbh – organizační složka se sídlem v Praze.

V městské části Ostrava – Bartovice jsme dokončili výstavbu nové prodejny maloobchodní sítě potravin Hruška. Místní obyvatelé žili bez samoobsluhy již 25 let, proto se projekt těšil jejich velkému zájmu.

CZ001672 Moravia, skladová hala

Investorem nového skladu s neizolovaným střešním a obvodovým pláštěm byla společnost TAKENAKA EUROPE Gmbh – organizační složka se sídlem v Praze. Sklad má velikost 40 x 50,7 m (šířka x délka) a vnitřní světlou výšku 6 m. Sedlová střecha má sklon 6°, její plášť LLENTAB typ 0 je bez tepelné izolace, krytinou je ocelový pozinkovaný a oboustranně lakovaný trapézový plech. Konstrukce střechy je však realizována tak, aby v budoucnu umožnila zateplit střešní plášť izolovanou střechou LLENTAB typ 5. Neizolovaný je také obvodový plášť nového skladu, který je opláštěn svisle kladeným ocelovým pozinkovaným a oboustranně lakovaným trapézovým plechem. I tady se už v době výstavby počítalo s budoucím dozateplením pláště pomocí skládaného opláštění LLENTAB typ 4F.

Další dokončené haly v minulých měsících naleznete zde.