Trávíte denně čas na sociálních sítích? Přidejte si do svého oblíbeného portfolia stránek i profily společnosti LLENTAB Česká republika. Dnešní digitální doba velmi rychle postupuje. I společnost LLENTAB toho využívá a působí na sociálních sítích, kde ji můžete sledovat. Naleznete nás na třech různých platformách, kromě Facebooku nás nově najdete také na Twitteru a LinkedInu. Ukážeme vám, že výstavba a provoz ocelových hal rozhodně není nuda.

Sledovat naše sociální sítě se rozhodně vyplatí. Naleznete zde například tipy týdne, dozvíte se něco o historii ocelových hal, ukážeme vám netradiční řešení, provedeme vás dnešními trendy, představíme zaměstnance naší společnosti a lidi z technických oborů, interpretujeme zákulisí realizovaných projektů a nabídneme mnoho dalšího, co by vás mohlo zajímat napříč řadou oborů.

 

Dalším důvodem naší zvýšené aktivity v oblasti sociálních médií je i to, že vám chceme být blíž. Komunikovat s potenciálním i stávajícími klienty, odpovídat na dotazy, být vám jednoduše nápomocní. V budoucnu se také navíc můžete těšit i na soutěže a ankety, a to právě prostřednictvím sociálních médií.

Jelikož stále rosteme a rozšiřujeme naše kapacity, na sociálních sítích společnosti LLENTAB se rovněž dozvíte o nových pracovních příležitostech, a tak se v budoucnu možná můžete stát  součástí našeho kolektivu. Pokud tedy chcete být v obraze, mít ty nejčerstvější novinky a informace ze světa ocelových konstrukcí, rozhodně budeme rádi pokud budete sledovat níže uvedené profily. Facebook: www.facebook.com/Llentab-Česká-republika-207866746026599/ Twitter: www.twitter.com/llentabcz LinkedIn: www.linkedin.com/company/llentab/