Další novou zateplenou skladovou halu stavíme pro našeho dlouholetého klienta, společnost Nerezové materiály, s.r.o. v Uherské Hradišti.

Součástí našeho plnění bude kromě nové haly i stěnové opláštění typu LLENTAB 4F na stávající přístřešek CZ0543, realizovaný v areálu tohoto významného velkoobchodu s nerezovými materiály v roce 2015. Stejný typ opláštění jako přístřešek bude mít i nová hala, na sedlové střeše nového skladu bude střešní plášť typu LLENTAB 5. Nová hala bude po dokončení napojena na přístřešek CZ0543.

Nezateplený přístřešek montujeme pro objednatele, stavební společnost LEKOS-STAVBY, spol. s r.o. z Ostravy a investora, firmu Röchling Automotive Kopřivnice, s.r.o. Nový přístřešek stavíme od října také pro dalšího z našich dlouholetých zákazníků, společnost AGORA s.r.o. z obce Sulice – Želivec v okrese Praha – východ. Přístřešek bude napojen „po vodě“ na stávající halu. V okrese Praha – východ, v obci Strančice, začínáme stavět i nový nezateplený sklad pro STATEK NOVOTINKY s.r.o..

Zastřešení kóje si u nás objednala společnost EVIROPOL s.r.o. z Prahy. I pro tohoto zákazníka, zabývajícího se zpracováním elektroodpadu jsme v minulosti stavěli haly na území České republiky. Jednou z posledních referencí je například zastřešení skladové haly CZ001224 v Jihlavě. Zateplený sklad realizujeme pro společnost To & Mi Vdf. spol. s r. o., která je výhradním importérem, investorem a provozovatelem samoobslužných bezkontaktních myček TIXEXPRESS.

Projekt haly LLENTAB