Pro velkoobchod Dřevo Trust stavíme novou tepelně izolovanou skladovou halu, sklad s neizolovaným střešním a obvodovým pláštěm montujeme od července také pro společnost TAKENAKA EUROPE Gmbh – organizační složka se sídlem v Praze. Přístavbu zemědělské haly realizujeme v městysu Radomyšl pro farmu společnosti AGRO PRODUKCE s.r.o. se sídlem v Praze. Zateplenou přístavbu skladu k námi postavené hale v Kunicích jsme začali stavět pro firmu BOMA z Prahy. Novou tepelně izolovanou skladovou halu montujeme i v obci Rokytno pro společnost SlideWood s.r.o. z Pardubic.

CZ001693 AGROPRODUKCE, přístavba

Přístavbu zemědělské haly v městysu Radomyšl si u nás objednala společnost AGRO PRODUKCE s.r.o. se sídlem v Praze. Právě odtud, z farmy v Radomyšli, pocházejí například Jihočeská čerstvá vejce, která získala znak kvality Klasa od Ministerstva zemědělství České republiky. Nová přístavba má rozměry 21,2 x 42,3 m a světlá výška je 3 m. Předmětem dodávky je ocelová konstrukce LLENTAB typ S7PR2, střešní a stěnový plášť nejsou součástí předmětu díla.

CZ001585 DREVO TRUST, skladová hala

Novou skladovou halu stavíme pro našeho dlouholetého klienta, společnost Dřevo Trust – prodej, a.s. s centrálou ve Frýdku-Místku. Podobně jako u jiných projektů tohoto velkoobchodu s produkty pro stolaře, truhláře a výrobce nábytku, který v současnosti nabízí největší síť prodejen na celém území České republiky, je ocelová konstrukce LLENTAB typu S4HR1 upevněna na železobetonových sloupech. A typická pro sklady firmy Dřevo Trust je i velikost skladu – ten nový vyrůstá na půdorysu 42,2 + 48,2 / 89,4 m (šířka x délka), světlá výška je 13,8 m. Sedlová střecha má sklon 4°, střešní plášť LLENTAB typ 5 plní i nejnáročnější požadavky na tepelnou izolaci (200 mm vrstva minerální vlny). Skládaný plášť tvoří ocelové plechy a minerální vlna, nosná konstrukce je z ocelových vazníků a vaznic, konstrukce vazníků je viditelná. U střechy se už počítá s přitížením od fotovoltaických panelů. Obvodový plášť LLENTAB typ 7 je z vodorovně kladených stěnových sendvičových panelů s tepelnou izolací 150 mm (minerální vlna).

Podívejte se, jaké stavíme ocelové haly a jaké jsme rozjeli projekty v minulých měsících.