S LLENTAB je snadné postavit stáj, sýpku, skladovací prostory a další zemědělské budovy.

Zemědělci byli v počátcích prvními zákazníky společnosti LLENTAB a zůstávají důležitou klientelou. Potřeby zemědělců jsou velmi často podobné. Podobají se nejen v Polabí  a na Jižní Moravě, ale i v Podunajské nížině, Velkopolském vojvodství a švédském Skåne. Právě u zemědělských staveb se dají maximálně využít výhody standardizovaného řešení. Zemědělské haly a stavby LLENTAB slouží pro skot, drůbež, skladování zemědělských plodin, seníky, garáže pro zemědělské stroje, jízdárny a pro další zemědělské účely.

Jsme přímý dodavatel zemědělských hal  (projekce, výroba, výstavba), proto jsme schopni navrhnout optimální řešení a projekt přizpůsobit individuálním potřebám a očekáváním investorů. Jsme plně flexibilní a přizpůsobíme naše zemědělské budovy požadavkům zákazníka, pokud jde o rozměry, vybavení, místní povětrnostní podmínky, vzhled a další přání. Ze stovek realizovaných zemědělských staveb je přes 100 zemědělských projektů zdokumentovaných v online referencích.

Příklady využití zemědělských hal

  • kravíny, vepříny, ovčíny, drůbežárny, ustájení jiných zvířat
  • velkovýkrmny

  • haly pro nosnice
  • ocelové sýpky

  • garáže pro zemědělskou techniku

  • sklady, přístřešky

  • jezdecké haly

Haly a stavby pro jiné účely
350000+
m2 zemědělských staveb
46
let zkušeností
300+
zemědělských staveb
1000
staveb v ČR celkem

Proč vybrat LLENTAB jako dodavatele zemědělské stavby?

Společnost LLENTAB jako jediná na českém trhu má pod kontrolou celý proces dodávky zemědělských hal od prvopočátku přenesení představy klienta na papír, přes výrobu, až po dokončení montáže hal, čímž garantuje kvalitu na každém stupni dodávky. Konkrétně se jedná o první kontakt s obchodním zástupcem, který je přidělen dle regionu klienta. Následně přes projekci v Praze a navazující výrobu ve švédském Kungshamnu. Samozřejmostí je stavba haly probíhající opět pod vedením certifikovaných techniků.
Kořeny systému zemědělských hal LLENTAB sahají do města Kungshamn, nacházející se v kraji Bohuslän na západním pobřeží Švédska. Místní podnebí utvářelo a formovalo LLENTAB již od založení v roce 1972. Slunce zde svítí silně a často. Dojde-li však ke změně, je to změna dramatická. Nejenom, že lije jako z konve, ale déšť vás bičuje ze všech stran. Přidejte si slanou vodu a je jasné, že podnebí vytvořilo podmínky, kterým se LLENTAB jednoduše musel postavit čelem.
Od svého založení v roce 1972 společnost LLENTAB již zrealizovala více než 10 000 ocelových montovaných hal ve Švédsku, Norsku, Dánsku, Polsku, Německu, Ukrajině, České republice a na Slovensku. Z toho bylo více než 1 000 projektů realizovaných v České republice.
Haly LLENTAB je možné rozšířit, změnit dispozice, popř. změnit užití. Konstrukce haly může být stavěna v několika oddělených etapách a být tak přizpůsobena aktuálním podmínkám a potřebám. Např. hala s neizolovaným opláštěním může být později izolována, nebo může být dodatečně rozšířena o další plochu přistavěním dalších modulů, popřípadě může být dodatečně rozdělena dle potřeby. Haly LLENTAB je možné i demontovat a opět smontovat na jiném místě.
Síť regionálních poboček společnosti LLENTAB je navržena tak, aby společnost byla schopna efektivní dodávky zemědělských hal po celé České republice. Kromě centrály v Praze má LLENTAB svá regionální zastoupení v Brně, Ostravě, Plzni a Jindřichově Hradci.
Jedná se například o znalost prostředí korozní agresivity závislé na zemědělské činnosti, nebezpečí zatížení sněhem a větrných podmínek dle místa výstavby, energetická náročnost atd.
Od roku 1972 LLENTAB dokončil více než 10 000 hal, aktuálně zaměstnává více než 400 zaměstnanců a působí na 8 trzích v Evropě.
Naše produkty využívají ocel, přirozený zdroj získávaný z přírody jako železná ruda. Používání oceli ve stavebnictví představuje efektivní využívání přirozených zdrojů země, protože ocel lze využívat opakovaně a recyklovat. Ocelové stavby představují stavební systém, jenž je možná nejlépe přizpůsoben životnímu prostředí. Žádný jiný stavební materiál nenabízí tak vysoký stupeň recyklovatelnosti bez obsahu škodlivých látek a uvolňování plynů, který je nadto spojen se schopností předcházet škodám způsobeným vlhkostí, přičemž zcela naplňuje řadu technických a funkčních požadavků.
V případě demolice ocelové haly lze získanou ocel recyklovat roztavením v ocelárně a následně znovu použít při výrobě nové oceli. Sběr oceli pro recyklaci je perfektně organizován a velká část vyrobené oceli pochází z odpadové oceli, čímž je snížen dopad na životní prostředí. Dvacet procent oceli, kterou nakupujeme, prošlo recyklací.

Výhody ocelových hal LLENTAB

Představení LLENTAB - stavíme zemědělské ocelové haly

Proč s námi zemědělci staví opakovaně?

Splňujeme očekávání a požadavky na kvalitu, termíny a ceny. Posloucháme potřeby zákazníků od prvního kontaktu během našeho standardizovaného 10ti krokového procesu realizace stavby, až po předání dokončené zemědělské stavby. A předání zemědělské budovy nemusí být poslední částí spolupráce. Všechna data jsou v naší databázi uložena navždy, a proto můžeme rychle reagovat, když zákazníci později chtějí například rozšířit halu, změnit vnitřní rozvržení nebo zlepšit zateplění. S více než 10 000 realizovanými budovami v Evropě jsme na budoucí změny připraveni.

Usilujeme o dobré dlouhodobé vztahy se zákazníky, stejně jako o výrobu a postupy šetrné k životnímu prostředí. Vedle otevřeného přístupu je dalším základem našeho úspěchu přemýšlivý, efektivní a flexibilní stavební systém, o kterém si můžete přečíst v technických informacích a podívat se na videa z výroby a montáže. Navrhujeme efektivní budovy pro zemědělský sektor. Podle účelu Vaší stavby doporučíme vhodný typ nosné konstrukce a opláštění. Známe a chápeme potřeby zákazníků z oblasti zemědělství. Splníme i Vaše požadavky a očekávání.

Vyjádření zákazníka k dokončené zemědělské hale

Průběh výstavby skladu hnojiv Hostouň

“Předaná hala splnila naše očekávání. Celá spolupráce zahrnující projekci a samotnou výstavbu proběhla korektně, a to na základě předem domluvených podmínek s obchodním zástupcem společnosti LLENTAB p. Staňurou.”

Milan Novotný, majitel, Sklad hnojiv Hostouň CZ0712

Jeden systém – mnoho různých zemědělských, skladových a dalších hal a budov

Pro každého něco navíc. Dodáváme více než jen haly.

Ať jste investor, generální dodavatel, architekt či projektant, máme pro vás víc než jen ocelovou halu.
Investor
Generální dodavatel
Architekt / Projektant