Výrobní hala LLENTAB

Jeden spolehlivý dodavatel od návrhu po montáž

Dodáváme více než výrobní budovy a haly

Výrobní a skladovací hala LLENTAB

Více než 3 000 dokončených výrobních budov.

Více než 4 000 000 m2 výrobních hal.

Tovární budova od LLENTAB   PROHLÉDNĚTE SI REFERENCE VÝROBNÍCH HAL

Silná a stabilní společnost se spolehlivými službami

Výrobní haly a budovy

Výrobní haly, továrny a budovy jsou jedním z hlavních účelů užití systému LLENTAB.

Výrobní budovy a haly jsou velmi důležitou součástí našich referencí. Máme zkušenosti s dodávkami průmyslových budov pro různá odvětví (od lehkého průmyslu přes specializovanou výrobu potravin až po těžký průmysl). Velmi vysoká flexibilita naší technologie nám umožňuje splnit i ty nejnáročnější požadavky (např. implementace různých druhů technologií, jeřábové dráhy, velké posuvná vrata, kancelářské vestavby atd.).

Častým případem je propojení výroby se skladovacími prostory, pokud neexistuje samostatný sklad. Již ve fázi vytváření projektu bereme v úvahu možné směry budoucích změn a rozšíření, čímž investorům otevíráme možnosti rozvoje do dalších let. I tímto využíváme zkušenosti z více než 2 500 výrobních budov dodáných v Evropě. Můžete se inspirovat výrobními referencemi v ČR i Evropě či si snadno najít několik výrobních hal LLENTAB blízko Vás.

Příklady využití výrobních hal

  • průmyslové výrobní haly

  • zpracování dřeva a stavebních materiálů
  • budovy pro výrobu nábytku
  • mlýny, pekárny

  • výroba mražených potravin
  • tiskárny, vydavatelství
700000+
m2 výrobních ploch v ČR(4 mil. m2 v Evropě)
25
let českých zkušeností(50 evropských)
338m
nejdelší hala v ČR(532 m ve Švédsku)
440+
výrobních hal v ČR (z 1 500+ dokončených v ČR)

Proč zvolit LLENTAB jako dodavatele výrobní haly, továrny či jiné budovy?

Společnost LLENTAB jako jediná na českém trhu má pod kontrolou celý proces dodávky výrobních hal od prvopočátku přenesení představy klienta na papír, přes výrobu, až po dokončení montáže hal, čímž garantuje kvalitu na každém stupni dodávky. Konkrétně se jedná o první kontakt s obchodním zástupcem, který je přidělen dle regionu klienta. Následně přes projekci v Praze a navazující výrobu ve švédském Kungshamnu. Samozřejmostí je stavba haly probíhající opět pod vedením certifikovaných techniků.

Kořeny systému výrobních hal LLENTAB sahají do města Kungshamn, nacházející se v kraji Bohuslän na západním pobřeží Švédska. Místní podnebí utvářelo a formovalo LLENTAB již od založení v roce 1972. Slunce zde svítí silně a často. Dojde-li však ke změně, je to změna dramatická. Nejenom, že lije jako z konve, ale déšť vás bičuje ze všech stran. Přidejte si slanou vodu a je jasné, že podnebí vytvořilo podmínky, kterým se LLENTAB jednoduše musel postavit čelem.

Od svého založení v roce 1972 společnost LLENTAB již zrealizovala více než 10 000 ocelových montovaných hal ve Švédsku, Norsku, Dánsku, Polsku, Německu, Ukrajině, České republice a na Slovensku. Z toho bylo více než 1 500 projektů realizovaných v České republice.

Haly LLENTAB je možné rozšířit, změnit dispozice, popř. změnit užití. Konstrukce haly může být stavěna v několika oddělených etapách a být tak přizpůsobena aktuálním podmínkám a potřebám. Např. hala s neizolovaným opláštěním může být později izolována, nebo může být dodatečně rozšířena o další plochu přistavěním dalších modulů, popřípadě může být dodatečně rozdělena dle potřeby. Haly LLENTAB je možné i demontovat a opět smontovat na jiném místě.
Síť regionálních poboček společnosti LLENTAB je navržena tak, aby společnost byla schopna efektivní dodávky výrobních hal po celé České republice. Kromě centrály v Praze má LLENTAB svá regionální zastoupení v Brně, Ostravě, Plzni a Jindřichově Hradci.
Jedná se například o znalost prostředí korozní agresivity závislé na zemědělské činnosti, nebezpečí zatížení sněhem a větrných podmínek dle místa výstavby, energetická náročnost atd.
Od roku 1972 LLENTAB dokončil více než 10 000 hal, aktuálně zaměstnává více než 400 zaměstnanců a působí na 8 trzích v Evropě.
Naše produkty využívají ocel, přirozený zdroj získávaný z přírody jako železná ruda. Používání oceli ve stavebnictví představuje efektivní využívání přirozených zdrojů země, protože ocel lze využívat opakovaně a recyklovat. Ocelové stavby představují stavební systém, jenž je možná nejlépe přizpůsoben životnímu prostředí. Žádný jiný stavební materiál nenabízí tak vysoký stupeň recyklovatelnosti bez obsahu škodlivých látek a uvolňování plynů, který je nadto spojen se schopností předcházet škodám způsobeným vlhkostí, přičemž zcela naplňuje řadu technických a funkčních požadavků.
V případě demolice ocelové haly lze získanou ocel recyklovat roztavením v ocelárně a následně znovu použít při výrobě nové oceli. Sběr oceli pro recyklaci je perfektně organizován a velká část vyrobené oceli pochází z odpadové oceli, čímž je snížen dopad na životní prostředí. Dvacet procent oceli, kterou nakupujeme, prošlo recyklací.

Výrobní haly LLENTAB

Výrobní haly LLENTAB

Výstavba hal pro MATRIX a. s.

Výstavba hal pro společnost MATRIX a. s.

Zákazníci s námi staví opakovaně. Jak zajišťujeme jejich spokojenost?

Jsme schopni kombinovat požadavky na cenu, kvalitu a podmínky na budovu, vnitřní dispozici výrobních prostor, zateplení, atd. Pečlivě nasloucháme potřebám a přáním zákazníků během našeho standardizovaného procesu realizace výrobní budovy, tj. od prvního kontaktu až po předání dokončené haly. Navíc předání budovy často není poslední spoluprací. Všechny projekty jsou uchovávány v naší databázi, proto můžeme rychle reagovat, když zákazníci později chtějí například izolaci budovy nebo změnu vnitřního členění. S více než 10 000 dokončenými budovami jsme připravení na dodatečné požadavky změn.

Naším cílem je nejen postavit dobré výrobní haly a vybudovat dlouhodobé vztahy se zákazníky, ale také naše vlastní ekologická výroba a postupy. Vedle zkušeností a osobního přístupu je základem našeho úspěchu promyšlený, efektivní a flexibilní stavební systém. Máte-li zájem o detaily, podívejte se na naše technické informace a videa. Navrhneme efektivní výrobní budovu a doporučíme vhodný typ opláštění a zateplení výrobního objektu. Jsme schopni splnit všechny požadavky zákazníků pro efektivní výrobní haly a budovy. Podívejte se na hodnocení spolupráce od našich zákazníků.

Vyjádření zákazníka po mnoha letech spolupráce

“S firmou Llentab naše firma Laufen CZ zahájila spolupráci již v roce 2004 výstavbou skladovací haly a od této doby již došlo k dalším úspěšným realizacím skladovacích i výrobních hal a skladovacího přístřešku. Ocenili jsme vstřícnost firmy Llentab vypracovat v průběhu přípravy stavby několik nabídek tak, jak se vyvíjely naše potřeby a vize.
Spolupráce se společností Llentab byla na vysoké profesionální úrovni od přípravné po realizační fázi. Nutná technická řešení změn, plynoucí z realizací v zástavbě za nepřerušeného provozu a někdy i šibeničních termínů, byla řešena operativně a profesionálně bez dopadu na kvalitu výstavby. Spolupráci s firmou profesionálů doporučuji.”

Ing. Pavel Krčál, vedoucí technik a investic Laufen, Výrobní a skladové haly 8477, 8649, CZ0179, CZ0393, CZ0634, CZ0653, CZ0804

Jeden systém – vhodný pro mnoho různých výrobních hal a budov v různých podmínkách

Výhody kombinace železobetonových sloupů a ocelových vazníků se projevily i v nové hale společnosti PREFA PECINA

Výrobní halu (projekt č. CZ001665) dokončila společnost LLENTAB v červnu 2022. Jejím objednatelem a investorem byla společnost PREFA PECINA s.r.o. [...]

Na co si dát pozor při přípravě projektu a výběru dodavatele konstrukčního řešení?

Na co by si měli dát projektanti pozor při samotné přípravě projektu a finálním výběru dodavatele konstrukčního řešení? Takovou [...]

MATRIX plánuje už čtvrtou halu LLENTAB. Kvituje kvalitu, cenu i rychlost výstavby!

Kvalitní práce projektového týmu, příznivá cena, rychlost výstavby i doporučení projektanta, to vše patřilo mezi důvody, proč se společnost MATRIX rozhodla ve svém rozsáhlém areálu v Třebešově ve východních Čechách postavit hned tři velké haly LLENTAB. Vznikaly postupně od roku 2014 do roku 2017, z toho jedna z nich tvoří dokonce takzvané trojhalí, což je hala složená ze tří modulů o celkové velikosti …

Pro každého něco navíc. Dodáváme více než jen haly.

Ať jste investor, generální dodavatel, architekt či projektant, máme pro vás víc než jen ocelovou halu.
Přejít nahoru