Sportovní hala TJP Mělník

Jeden spolehlivý dodavatel od návrhu po montáž

Dodáváme více než sportovní haly

Sportovní hala v Praze Radotíně

Přes 500 dokončených sportovních hal

Více než 600 000 m2 krytých sportovišť

Městská sportovní hala LLENTAB v Praze 11   PROHLÉDNĚTE SI SPORTOVNÍ REFERENCE

Silná a stabilní společnost se spolehlivými službami

Dodáváme více než sportovní haly a arény
Sportovní haly

Tělocvičny, sportovní haly a stadiony těží z možnosti rozponu až 100 metrů.

Milujeme sport. Stavíme kluziště, hokejové stadiony, fotbalové stadiony, městské sportovní haly a další budovy pro různorodé sporty. V budovách od LLENTAB můžete hrát bowling, jezdit na koni, nasedat do vrtulníku či letadla.

Hlavní výhodou systému LLENTAB při výstavbě sportovních budov je možnost budov s neomezenou délkou a šířkou 100 m bez potřeby vnitřních podpěrných pilířů. Příkladem je islandský fotbalový stadion a další referenční budovy po celé Evropě. Můžete se inspirovat nebo si poblíž vás najít reference sportovních hal, jízdáren a leteckých hangárů.

Příklady sportovního využití hal

  • zimní stadiony a hokejové arény
  • zázemí fotbalových stadionů a sportovišť

  • městské sportovní haly, bazény, fitness

  • školní tělocvičny a sokolovny
  • haly pro bowling, curling
  • jízdárny, letecké hangáry
  • další sportovní haly a zázemí

600000+
m2 krytých sportovišť
25 let
českých zkušeností(50 evropských)
500+
postavených sportovišť
33
sportovních hal v ČR

Proč vybrat LLENTAB jako dodavatele sportovní haly či stavby?

Systém sportovních hal LLENTAB umožňuje stavbu hal o rozponu až 100 m bez vnitřních opěrných sloupů, což zásadně usnadňuje svobodu při navrhování vnitřních prostorů hal.

Společnost LLENTAB jako jediná na českém trhu má pod kontrolou celý proces dodávky sportovních hal od prvopočátku přenesení představy klienta na papír, přes výrobu, až po dokončení montáže hal, čímž garantuje kvalitu na každém stupni dodávky. Konkrétně se jedná o první kontakt s obchodním zástupcem, který je přidělen dle regionu klienta. Následně přes projekci v Praze a navazující výrobu ve švédském Kungshamnu. Samozřejmostí je stavba haly probíhající opět pod vedením certifikovaných techniků.
Kořeny systému sportovních hal LLENTAB sahají do města Kungshamn, nacházející se v kraji Bohuslän na západním pobřeží Švédska. Místní podnebí utvářelo a formovalo LLENTAB již od založení v roce 1972. Slunce zde svítí silně a často. Dojde-li však ke změně, je to změna dramatická. Nejenom, že lije jako z konve, ale déšť vás bičuje ze všech stran. Přidejte si slanou vodu a je jasné, že podnebí vytvořilo podmínky, kterým se LLENTAB jednoduše musel postavit čelem.

Od svého založení v roce 1972 společnost LLENTAB již zrealizovala více než 10 000 ocelových montovaných hal ve Švédsku, Norsku, Dánsku, Polsku, Německu, Ukrajině, České republice a na Slovensku. Z toho bylo více než 1 500 projektů realizovaných v České republice.

Haly LLENTAB je možné rozšířit, změnit dispozice, popř. změnit užití. Konstrukce haly může být stavěna v několika oddělených etapách a být tak přizpůsobena aktuálním podmínkám a potřebám. Např. hala s neizolovaným opláštěním může být později izolována, nebo může být dodatečně rozšířena o další plochu přistavěním dalších modulů, popřípadě může být dodatečně rozdělena dle potřeby. Haly LLENTAB je možné i demontovat a opět smontovat na jiném místě.
Síť regionálních poboček společnosti LLENTAB je navržena tak, aby společnost byla schopna efektivní dodávky sportovních hal po celé České republice. Kromě centrály v Praze má LLENTAB svá regionální zastoupení v Brně, Ostravě, Plzni a Jindřichově Hradci.
Jedná se například o znalost prostředí korozní agresivity závislé na zemědělské činnosti, nebezpečí zatížení sněhem a větrných podmínek dle místa výstavby, energetická náročnost atd.
Od roku 1972 LLENTAB dokončil více než 10 000 hal, aktuálně zaměstnává více než 400 zaměstnanců a působí na 8 trzích v Evropě.
Naše produkty využívají ocel, přirozený zdroj získávaný z přírody jako železná ruda. Používání oceli ve stavebnictví představuje efektivní využívání přirozených zdrojů země, protože ocel lze využívat opakovaně a recyklovat. Ocelové stavby představují stavební systém, jenž je možná nejlépe přizpůsoben životnímu prostředí. Žádný jiný stavební materiál nenabízí tak vysoký stupeň recyklovatelnosti bez obsahu škodlivých látek a uvolňování plynů, který je nadto spojen se schopností předcházet škodám způsobeným vlhkostí, přičemž zcela naplňuje řadu technických a funkčních požadavků.
V případě demolice ocelové haly lze získanou ocel recyklovat roztavením v ocelárně a následně znovu použít při výrobě nové oceli. Sběr oceli pro recyklaci je perfektně organizován a velká část vyrobené oceli pochází z odpadové oceli, čímž je snížen dopad na životní prostředí. Dvacet procent oceli, kterou nakupujeme, prošlo recyklací.

Sportovní haly

Tělocvična Průhonice

Ukázka výstavby tělocvičny Průhonice

Tělocvična Průhonice

Proč jsou zákazníci společnosti LLENTAB spokojeni a proč opakovaně staví s námi?

Ať jde o malé fitness nebo velký sportovní stadion, jsme schopni spojit požadavky na kvalitu, podmínky a ceny. Pečlivě nasloucháme potřebám zákazníků během celého průběhu vzniku nového sportoviště. Postupujeme osvědčeným standardizovaným 10krokovým procesem, který zahrnuje vše od prvního kontaktu až po předání dokončené budovy pro sport či zázemí. Navíc předání nemusí být poslední částí spolupráce. Všechny projekty jsou uloženy v naší databázi navždy, a proto můžeme rychle reagovat, když si např. i po mnoha letech přejete provést změny – ať už je to např. izolování budovy, změna vnitřního členění, přístavek či stavba navazujícího objektu. S více než 10 000 dokončenými budovami víme, že další požadavky pravděpodobně přijdou.

Usilujeme nejen o dobré dlouhodobé vztahy se zákazníky, ale také o výrobu, dopravu a stavební postupy šetrné k životnímu prostředí. Kromě osobního přístupu je dalším základem našeho úspěchu promyšlený, efektivní a flexibilní stavební systém. Přečtěte si technické informace o systému LLENTAB a prohlédněte si videa z výroby a montáže. Ať stavíte tělocvičnu či zimní stadion, navrhujeme vždy efektivní konstrukci budov a doporučíme některé z vhodných typů izolace a opláštění stěn a střechy. Rozumíme individuálním požadavkům zákazníků na různé druhy sportovních aktivit a plníme je.

Vyjádření klienta k dodané sportovní hale

PSK Arena – hokejová hala LLENTAB

“Hokejová hala od LLENTAB splnila všechna naše očekávání. Je lehká, pozinkovaná a byla postavena rychle za nejlepší cenu. Přístup společnosti byl vysoce profesionální a všechny problémy byly okamžitě na místě vyřešeny. Hala byla předána včas a ve vynikající kvalitě. Oceňovali jsme jejich vstřícný přístup a skutečnost, že po dokončení haly postavili spojovací chodbu. Není pochyb o tom, že při další hale se znovu obrátíme na LLENTAB.”

Ján Kentoš, investor, Projekt SK0158

Jeden systém – mnoho různých budov pro sport a jiné využití

Na co si dát pozor při přípravě projektu a výběru dodavatele konstrukčního řešení?

Na co by si měli dát projektanti pozor při samotné přípravě projektu a finálním výběru dodavatele konstrukčního řešení? Takovou [...]

Moderní florbalovou halu v Kobylisích si pochvalovali i vítězové loňského mistrovství světa

Tělocvičná jednota Kobylisy z. s. má devět sportovních oddílů ve kterých sdružuje více než 1000 aktivních členů. Pro svou [...]

Fotbalová ocelová hala LLENTAB ve Švédsku může být inspirací i pro nás

Nová fotbalová hala ve sportovním areálu ve švédském městě Sollentuna, kterou společnost LLENTAB postavila v první polovině letošního roku, se již brzy otevře. Aby se fotbalisté místního fotbalového klubu Sollentuna FK mohli věnovat tréninku i v drsných severských podmínkách, investovala místní samospráva do výstavby haly, do které se vejde regulérní fotbalové hřiště.

Pro každého něco navíc. Dodáváme více než jen haly.

Ať jste investor, generální dodavatel, architekt či projektant, máme pro vás víc než jen ocelovou halu.
Přejít nahoru