Skladová hala LLENTAB v zimě

Jeden spolehlivý dodavatel od návrhu po montáž

Dodáváme více než sklady a logistická centra

Interiér skladové haly LLENTAB CZ0653 pro LAUFEN

Více než 4 000 dokončených skladů.

Více než 5 000 000 m2 skladovacích prostor.

Průmyslová skladovací hala LLENTAB   PROHLÉDNĚTE SI REFERENCE SKLADOVACÍCH PROSTOR

Silná a stabilní společnost se spolehlivými službami

Dodáváme více než sklady a logistická centra
Skladování & Logistika

Sklady, skladové haly a logistická centra jsou nejčastějším využitím systému LLENTAB.

Skladové haly, sklady a logistické stavby tvoří hlavní část naší výstavby. Postavili jsme přes 700 skladových hal v České republice a 4 000 v Evropě. V referencích skladových hal se můžete inspirovat či najít halu LLENTAB blízko Vás.

Navrhovaná konstrukční řešení umožňují vytvoření optimálních prostorů pro skladování různých druhů zboží a materiálu. Po celou dobu trvání projektu mohou Vaši architekti a projektanti využít podporu více než 20členného týmu zkušených interních projektantů LLENTAB.

Možnosti výstavby skladových budov s využitím  systému LLENTAB jsou velmi široké. Umožňuje výstavbu malých skladů o rozloze 250 m2 i logistických center s plochou, která přesahuje 60.000 m2. Osobní přístup a kvalitu poskytujeme každému – od podnikatelů začínajících, po ty, kteří vyrostli v globálně působící korporace.

Vyrábíme a dodáváme neizolované skladovací haly, stavíme plně izolované skladové haly pro elektroniku nebo např. chladírenské sklady pro potravinářský a farmaceutický průmysl. V referencích naleznete mnoho dalších druhů a příkladů využití skladových hal LLENTAB. Náš systém ocelových konstrukcí a opláštění vytváří téměř neomezené možnosti pro sklady dle potřeb a představ zákazníků.

Až budete chtít začít využívat našich zkušeností a dovedností, pošlete nám poptávku. Poté Vás podle Vašich individuálních potřeb provedeme procesem LLENTAB od poptávky k převzetí stavby.

Příklady využití skladových hal

  • sklady pro všechny druhy spotřebního zboží
  • přístřešky
  • izolovaná a neizolovaná nákladní centra
  • chladírenské haly
  • sklady pro farmaceutický a potravinářský průmysl
  • sklady s nejvyšší úrovní požární odolnosti
755000+
m2 skladových ploch v ČR(5 mil. m2 v Evropě)
25
let českých zkušeností(50 v Evropě)
700+
skladových hal v ČR(4000+ v Evropě)
21
vlastních projektantů v ČR(92 v Evropě)

Proč zvolit LLENTAB za dodavatele skladové haly, logistického centra či jiné skladovací budovy?

LLENTAB je jednou z mála společností, které přebírají zodpovědnost za celý proces dodávky ocelové budovy od prvních skic klientových nápadů po výrobu a montáž. Díky tomu můžeme garantovat kvalitu a efektivitu v každé fázi.

V ČR působíme přes 25 let. Kořeny systému ocelový hal LLENTAB jsou v Kungshamnu, drsném pobřežním městě Švédského regionu Bohuslän. Tamní klima nastavovalo laťku pro ocelové stavby LLENTAB od roku 1972. Prudké slunce, prudké změny počasí, vichry a déšť bičující ze všech stran. Přidejte slanou mořskou vodu a je zřejmé, že klimatické podmínky vedly ke vzniku odolného systému budov LLENTAB.

Systém byl vždy tvořen s důrazem na flexibilitu a rozumnou cenu, což vede k vhodnému řešení pro malé, střední i velké firmy. Čas přináší inovace, zvyšující se nároky na zateplení, ale jádro systému je vhodné již několik desetiletí. Důkazem popularity systému LLENTAB je přes 10 000 dokončených projektů v Evropě.
Život přináší změny. Systém LLENTAB je na ně připraven. Například neizolovaná hala může být dodatečně izolována, rozšířena dodatečnými moduly, rozdělena vnitřními příčkami dle potřeb. Budova LLENTAB může být dokonce celá rozložena, převezena a smontována na jiném místě.
Známe přírodní vlivy v různých lokalitách i podle různého užití staveb. Využíváme mapy sněhových oblastí, známe síly větru na území České republiky. Víme o rizicích pro chladírenské haly, korosivním prostředí při farmaření i další specifické potřeby.
Více než 400 zaměstnanců v sedmi zemích, zastavěná plocha přes 12 000 000 m2 v Evropě.
Velká část výroby oceli pochází z recyklované oceli, čímž se snižuje dopad na životní prostředí.
LLENTAB má partnerství s vedoucími společnostmi v oblasti úvěrování, pojištění, dotačního servisu a dalšími. Partnerství umožňují klientům lepší podmínky během přípravy a realizace projektu. Přinosem je úspora peněz a času, snížená administrativní zátěž a další výhody závislé na možnostech partnera.

Skladové haly LLENTAB

Výstavba hal pro společnost MATRIX a. s.

Pohledem zákazníka AGRO CS

Pohled zákazníka AGRO CS na výstavbu skladové haly s rozponem 35 m

Proč jsou zákazníci s LLENTAB spokojeni a proč se nám opakovaně vracejí s další výstavbou?

Jsme schopni kombinovat požadavky na kvalitu, podmínky a ceny. Pečlivě nasloucháme potřebám a přáním během našeho standardizovaného 10-krokového procesu realizace skladové haly, tj. od prvního setkání až po konečné předání dokončené budovy. A předání budovy často není konec spolupráce. Všechny projekty jsou v naší databázi navždy. Proto můžeme rychle reagovat, když si zákazníci následně přejí budovu dodatečně izolovat nebo rozšířit. S více než 10 000 dokončenými projekty víme, že mohou přijít dodatečné požadavky.

Naším cílem je vybudovat nejen dobré budovy a dlouhodobé vztahy se zákazníky, ale také ekologická výroba a postupy. Vedle osobního přístupu je základem našeho úspěchu promyšlený, efektivní a flexibilní stavební systém. Máte-li o detaily zájem, podívejte se na naše technické informace a videa. Navrhujeme efektivní výstavbu skladovacích objektů a doporučíme vhodný typ opláštění stěn a střech. Jsme schopni splnit všechny požadavky zákazníků pro efektivní sklady. Podívejte se na vyjádření našich zákazníků.

Video z montáže skladové haly a vyjádření majitele této haly

Průběh výstavby skladové haly CZ0757

“Celkovou spolupráci se společností LLENTAB hodnotím velice pozitivně. Projekt od samotného začátku projektování, přes výrobu až po konečnou montáž doslova předčil veškerá naše očekávání.

Příjemným překvapením byl pro nás fakt, že montéři společnosti byli schopní a ochotní pracovat i při teplotách hluboko pod bodem mrazu. A tak především díky jejich přístupu nedošlo k posunu termínu dokončení, což bylo pro nás velice důležité, vzhledem k dalším navazujícím závazkům.”

Josef Vondráček, Warehouse building CZ0757

Jeden systém – mnoho rozdílných budov pro skladování a logistiku

Na co si dát pozor při přípravě projektu a výběru dodavatele konstrukčního řešení?

Na co by si měli dát projektanti pozor při samotné přípravě projektu a finálním výběru dodavatele konstrukčního řešení? Takovou [...]

Výstavba hal pro společnost Bohemiatex v rekordním čase pohledem generálního projektanta

V průmyslové zóně v Pohodlí u Litomyšle vyrostly haly LLENTAB o celkové zastavěné ploše téměř 20 000 m2. Projekční [...]

Pro každého něco navíc. Dodáváme více než jen haly.

Ať jste investor, generální dodavatel, architekt či projektant, máme pro vás víc než jen ocelovou halu.
Přejít nahoru