LLENTAB staví efektivní a reprezentativní prodejny, autosalóny a obchodní centra.

Systém LLENTAB je připraven sloužit a vypadat podle potřeb zákazníka. Stavíme vše od přístřešků pro prodej stavebních materiálů až po reprezentativní prodejny a showroomy. Ve většině případů jde o jednopatrové budovy s velmi širokým rozsahem účelů, od prodeje potravin, oděvů, přes elektro, nábytek, po předváděcí autosalóny a prodejny strojů a zařízení.

Při navrhování obchodních budov, autosalonů a servisních středisek využíváme celou řadu možností, díky kterým můžeme s ocelovou konstrukcí haly vytvořit estetickou, moderní a jedinečnou stavbu splňující individuální očekávání. Máme nejen různé typy fasád a širokou škálu dostupných barev stěn, ale také širokou škálu doplňků, jako jsou okna, vrata, dveře a architektonické doplňky.

Systém LLENTAB pro prefabrikované ocelové budovy usnadňuje rozsáhlé zasklení povrchů autosalónů, stejně jako širokou škálu obchodních center. Časté jsou také kombinace prodejen a skladů. V referencích si můžete nalézt dokončené prodejny poblíž nebo se inspirovat ve stovkách prodejen.

Příklady využití prodejních staveb

  • potraviny, prodejny nábytku, koberců

  • prodejny dřeva a stavebnin, železářství

  • prodej zahradní techniky

  • autosalóny, autoservisy, prodejny náhradních dílů

  • přízemní a patrová obchodní centra

Jiné typy hal a budov
1500000+
m2 obchodních ploch
46
let zkušeností
1000+
prodejních budov
92
firemních projektantů

Proč vybrat LLENTAB za dodavatele prodejny, autosalónu či obchodního centra?

Kořeny systému prodejních hal LLENTAB sahají do města Kungshamn, nacházející se v kraji Bohuslän na západním pobřeží Švédska. Místní podnebí utvářelo a formovalo LLENTAB již od založení v roce 1972. Slunce zde svítí silně a často. Dojde-li však ke změně, je to změna dramatická. Nejenom, že lije jako z konve, ale déšť vás bičuje ze všech stran. Přidejte si slanou vodu a je jasné, že podnebí vytvořilo podmínky, kterým se LLENTAB jednoduše musel postavit čelem.
Od svého založení v roce 1972 společnost LLENTAB již zrealizovala více než 10 000 ocelových montovaných hal ve Švédsku, Norsku, Dánsku, Polsku, Německu, Ukrajině, České republice a na Slovensku. Z toho bylo více než 1 000 projektů realizovaných v České republice.
Haly LLENTAB je možné rozšířit, změnit dispozice, popř. změnit užití. Konstrukce haly může být stavěna v několika oddělených etapách a být tak přizpůsobena aktuálním podmínkám a potřebám. Např. hala s neizolovaným opláštěním může být později izolována, nebo může být dodatečně rozšířena o další plochu přistavěním dalších modulů, popřípadě může být dodatečně rozdělena dle potřeby. Haly LLENTAB je možné i demontovat a opět smontovat na jiném místě.
Síť regionálních poboček společnosti LLENTAB je navržena tak, aby společnost byla schopna efektivní dodávky prodejních hal po celé České republice. Kromě centrály v Praze má LLENTAB svá regionální zastoupení v Brně, Ostravě, Plzni a Jindřichově Hradci.
Jedná se například o znalost prostředí korozní agresivity závislé na zemědělské činnosti, nebezpečí zatížení sněhem a větrných podmínek dle místa výstavby, energetická náročnost atd.
Od roku 1972 LLENTAB dokončil více než 10 000 hal, aktuálně zaměstnává více než 400 zaměstnanců a působí na 8 trzích v Evropě.
Naše produkty využívají ocel, přirozený zdroj získávaný z přírody jako železná ruda. Používání oceli ve stavebnictví představuje efektivní využívání přirozených zdrojů země, protože ocel lze využívat opakovaně a recyklovat. Ocelové stavby představují stavební systém, jenž je možná nejlépe přizpůsoben životnímu prostředí. Žádný jiný stavební materiál nenabízí tak vysoký stupeň recyklovatelnosti bez obsahu škodlivých látek a uvolňování plynů, který je nadto spojen se schopností předcházet škodám způsobeným vlhkostí, přičemž zcela naplňuje řadu technických a funkčních požadavků.
V případě demolice ocelové haly lze získanou ocel recyklovat roztavením v ocelárně a následně znovu použít při výrobě nové oceli. Sběr oceli pro recyklaci je perfektně organizován a velká část vyrobené oceli pochází z odpadové oceli, čímž je snížen dopad na životní prostředí. Dvacet procent oceli, kterou nakupujeme, prošlo recyklací.

Představujeme ocelové haly LLENTAB

Představení LLENTAB - stavíme ocelové budovy pro retail

Proč se k nám klienti vrací? Jsou spokojeni a chtějí přistavět či postavit další budovu.

Základem je, že se nám daří splňovat požadavky na kvalitu, termíny a ceny. Pečlivě nasloucháme potřebám zákazníků v rámci našeho standardizovaného 10ti krokového procesu při realizaci maloobchodních budov. Proces začíná prvním kontaktem poptávajícího a končí předáním dokončené budovy. Navíc předání budovy nemusí být poslední částí spolupráce. Všechny projekty jsou navždy uloženy v naší databázi, a proto můžeme rychle reagovat, když zákazníci chtějí později například změnit vnitřní uspořádání nebo objekt rozšířit. S více než 10 000 dokončenými budovami víme, že se další požadavky časem mohou objevit.

Snažíme se nejen o dobré dlouhodobé vztahy se zákazníky, ale také o šetrný přístup k životnímu prostředí. Kromě osobního přístupu je dalším základem našeho úspěchu promyšlený, efektivní a flexibilní stavební systém. O možnostech ocelových montovaných budov LLENTAB si můžete více přečíst ve srozumitelných technických informacích a prohlédnout ve videích z výroby a montáže. Ať už stavíme prodejní sklad, maloobchodní prodejnu, obchodní centrum nebo designový autosalón, vždy navrhujeme efektivní konstrukci budovy a doporučujeme vhodné typy tepelné izolace a opláštění stěn a střech. Chápeme a plníme individuální požadavky zákazníků.

Jeden systém – mnoho rozdílných budov pro maloobchod

Pro každého něco navíc. Dodáváme více než jen haly.

Ať jste investor, generální dodavatel, architekt či projektant, máme pro vás víc než jen ocelovou halu.
Investor
Generální dodavatel
Architekt / Projektant