Autosalón CZ0720 Showroom Schoner

Jeden spolehlivý dodavatel od návrhu po montáž

Dodáváme více než prodejny a nákupní centra

Obchodní centrum v Kungshamnu

Více než 1 000 dokončených prodejen a obchodních center

Více než 1 500 000 m2 zastavěné plochy pro retail

Prodejní prostory aut - Car Point   PROHLÉDNĚTE SI REFERENCE

Silná a stabilní společnost se spolehlivými službami

Stavíme prodejny a obchodní centra
Prodejny & Obchodní centra

LLENTAB staví efektivní a reprezentativní prodejny, autosalóny a obchodní centra.

Systém LLENTAB je připraven sloužit a vypadat podle potřeb zákazníka. Stavíme vše od přístřešků pro prodej stavebních materiálů až po reprezentativní prodejny a showroomy. Ve většině případů jde o jednopatrové budovy s velmi širokým rozsahem účelů od prodeje potravin, oděvů přes elektro, nábytek po předváděcí autosalóny a prodejny strojů a zařízení.

Při navrhování obchodních budov, autosalónů a servisních středisek využíváme celou řadu možností, díky kterým můžeme s ocelovou konstrukcí haly vytvořit estetickou, moderní a jedinečnou stavbu splňující individuální očekávání. Máme nejen různé typy fasád a širokou škálu dostupných barev stěn, ale také širokou škálu doplňků, jako jsou okna, vrata, dveře a architektonické doplňky.

Systém LLENTAB pro prefabrikované ocelové budovy usnadňuje rozsáhlé zasklení povrchů autosalónů, stejně jako širokou škálu obchodních center. Časté jsou také kombinace prodejen a skladů. V referencích si můžete nalézt dokončené prodejny poblíž nebo se inspirovat ve stovkách prodejen.

Příklady využití prodejních staveb

  • potraviny, prodejny nábytku, koberců

  • prodejny dřeva a stavebnin, železářství

  • prodej zahradní techniky

  • autosalóny, autoservisy, prodejny náhradních dílů

  • přízemní a patrová obchodní centra

1500000+
m2 obchodních ploch
50
let zkušeností
1000+
prodejních budov
92
firemních projektantů

Proč vybrat LLENTAB za dodavatele prodejny, autosalónu či obchodního centra?

Kořeny systému prodejních hal LLENTAB sahají do města Kungshamn, nacházející se v kraji Bohuslän na západním pobřeží Švédska. Místní podnebí utvářelo a formovalo LLENTAB již od založení v roce 1972. Slunce zde svítí silně a často. Dojde-li však ke změně, je to změna dramatická. Nejenom, že lije jako z konve, ale déšť vás bičuje ze všech stran. Přidejte si slanou vodu a je jasné, že podnebí vytvořilo podmínky, kterým se LLENTAB jednoduše musel postavit čelem.

Od svého založení v roce 1972 společnost LLENTAB již zrealizovala více než 10 000 ocelových montovaných hal ve Švédsku, Norsku, Dánsku, Polsku, Německu, Ukrajině, České republice a na Slovensku. Více než 1 500 projektů bylo realizováno v ČR.

Haly LLENTAB je možné rozšířit, změnit dispozice, popř. změnit užití. Konstrukce haly může být stavěna v několika oddělených etapách a být tak přizpůsobena aktuálním podmínkám a potřebám. Např. hala s neizolovaným opláštěním může být později izolována, nebo může být dodatečně rozšířena o další plochu přistavěním dalších modulů, popřípadě může být dodatečně rozdělena dle potřeby. Haly LLENTAB je možné i demontovat a opět smontovat na jiném místě.
Síť regionálních poboček společnosti LLENTAB je navržena tak, aby společnost byla schopna efektivní dodávky prodejních hal po celé České republice. Kromě centrály v Praze má LLENTAB svá regionální zastoupení v Brně, Ostravě, Plzni a Jindřichově Hradci.
Jedná se například o znalost prostředí korozní agresivity závislé na zemědělské činnosti, nebezpečí zatížení sněhem a větrných podmínek dle místa výstavby, energetická náročnost atd.
Od roku 1972 LLENTAB dokončil více než 10 000 hal, aktuálně zaměstnává více než 400 zaměstnanců a působí na 8 trzích v Evropě.
Naše produkty využívají ocel, přirozený zdroj získávaný z přírody jako železná ruda. Používání oceli ve stavebnictví představuje efektivní využívání přirozených zdrojů země, protože ocel lze využívat opakovaně a recyklovat. Ocelové stavby představují stavební systém, jenž je možná nejlépe přizpůsoben životnímu prostředí. Žádný jiný stavební materiál nenabízí tak vysoký stupeň recyklovatelnosti bez obsahu škodlivých látek a uvolňování plynů, který je nadto spojen se schopností předcházet škodám způsobeným vlhkostí, přičemž zcela naplňuje řadu technických a funkčních požadavků.
V případě demolice ocelové haly lze získanou ocel recyklovat roztavením v ocelárně a následně znovu použít při výrobě nové oceli. Sběr oceli pro recyklaci je perfektně organizován a velká část vyrobené oceli pochází z odpadové oceli, čímž je snížen dopad na životní prostředí. Dvacet procent oceli, kterou nakupujeme, prošlo recyklací.

Představujeme ocelové haly LLENTAB

Představení LLENTAB - stavíme ocelové budovy i pro retail

Proč se k nám klienti vrací? Jsou spokojeni a chtějí přistavět či postavit další budovu.

Základem je, že se nám daří splňovat požadavky na kvalitu, termíny a ceny. Pečlivě nasloucháme potřebám zákazníků v rámci našeho standardizovaného 10ti krokového procesu při realizaci maloobchodních budov. Proces začíná prvním kontaktem poptávajícího a končí předáním dokončené budovy. Navíc předání budovy nemusí být poslední částí spolupráce. Všechny projekty jsou navždy uloženy v naší databázi, a proto můžeme rychle reagovat, když zákazníci chtějí později například změnit vnitřní uspořádání nebo objekt rozšířit. S více než 10 000 dokončenými budovami víme, že se další požadavky časem mohou objevit.

Snažíme se nejen o dobré dlouhodobé vztahy se zákazníky, ale také o šetrný přístup k životnímu prostředí. Kromě osobního přístupu je dalším základem našeho úspěchu promyšlený, efektivní a flexibilní stavební systém. O možnostech ocelových montovaných budov LLENTAB si můžete více přečíst ve srozumitelných technických informacích a prohlédnout ve videích z výroby a montáže. Ať už stavíme prodejní sklad, maloobchodní prodejnu, obchodní centrum nebo designový autosalón, vždy navrhujeme efektivní konstrukci budovy a doporučujeme vhodné typy tepelné izolace a opláštění stěn a střech. Chápeme a plníme individuální požadavky zákazníků.

Jeden systém – mnoho rozdílných budov pro maloobchod

Na co si dát pozor při přípravě projektu a výběru dodavatele konstrukčního řešení?

Na co by si měli dát projektanti pozor při samotné přípravě projektu a finálním výběru dodavatele konstrukčního řešení? Takovou [...]

Teak, ocel a sklo si v Černošicích výborně rozumí

V ocelové hale LLENTAB v Černošicích je od listopadu 2017 prodejna teakového a koženého nábytku společnosti UBUD INTERIER s.r.o. Investorem a majitelem je Ing. Marie Honesová, UBUD Interiér si od ní prostory pronajímá. Jak se nájemci v ocelové hale daří? Hala s tepelně izolovaným střešním a stěnovým pláštěm, dobrým přístupem pro manipulaci se zbožím, dostatečně velkými prosklenými plochami, vestavěným patrem a vysokou požární …

Showroom CAR POINT v Praze jako symbióza funkčnosti a designu

Vše, co ve společnosti SEAT vytváří, čerpá inspiraci z Barcelony a její dynamické městské kultury. Ano, SEAT pochází z katalánské Barcelony, vzrušujícího místa, které posouvá hranice možného. Jeho struktura zpochybňuje tradice a status quo a dává životu svobodu jít vlastní cestou. Svou vlastní cestou jde i Josef Stauner, jehož firma CAR POINT Praha prodává a servisuje automobily SEAT v Praze-Tuchoměřicích. …

Pro každého něco navíc. Dodáváme více než jen haly.

Ať jste investor, generální dodavatel, architekt či projektant, máme pro vás víc než jen ocelovou halu.
Přejít nahoru