Kancelářská budova LLENTAB CZ0290 pro Carmina

Jeden spolehlivý dodavatel od návrhu po montáž

Dodáváme více než administrativní budovy

Patrová administrativní budova - dodavatel LLENTAB

ve 45 postavených budovách a víceúčelových halách v ČR

Více než 17 000 m2 kancelářských prostor

Stylová administrativní budova LLENTAB pro Carmina   PROHLÉDNĚTE SI REFERENCE

Silná a stabilní společnost se spolehlivými službami

Dodáváme kancelářské a administrativní budovy
Administrativní budovy

Flexibilita systému LLENTAB umožňuje nákladově efektivní a reprezentativní administrativní budovy a prostory.

Administrativní prostory jsou potřebné téměř pro každou společnost. Systém LLENTAB se používá jak pro samostatné administrativní budovy, tak i pro kancelářská podlaží uvnitř maloobchodních, skladových nebo výrobních budov.

Kancelářské prostory často podléhají nejnáročnějším požadavkům, jako je uspořádání, přirozené osvětlení, akustické parametry, tepelná pohoda, estetický dojem a mnoho dalších. Náš systém splňuje všechny tyto konkrétní požadavky. Prohlédněte si realizované administrativní stavby a najděte referenci blízko Vás či inspiraci z celé Evropy.

Typy administrativních budov LLENTAB

  • Několikapatrové kancelářské budovy

  • Samostatné administrativní budovy

  • Vestavěná kancelářská podlaží ve výrobních halách
  • Kancelářská podlaží ve skladových budovách

  • Kancelářská patra v reprezentativních prodejnách, autosalonech a obchodních centrech

420
zaměstnanců(52 v ČR)
25
let českých zkušeností(50 evropských)
1500+
postavených budov v ČR(10 000 v Evropě)
17000
m2 kancelářských ploch v ČR(vestavných i samostatných)

Proč si vybrat LLENTAB jako dodavatele administrativní budovy?

Společnost LLENTAB jako jediná na českém trhu má pod kontrolou celý proces dodávky administrativních hal od prvopočátku přenesení představy klienta na papír, přes výrobu, až po dokončení montáže hal, čímž garantuje kvalitu na každém stupni dodávky. Konkrétně se jedná o první kontakt s obchodním zástupcem, který je přidělen dle regionu klienta. Následně přes projekci v Praze a navazující výrobu ve švédském Kungshamnu. Samozřejmostí je stavba haly probíhající opět pod vedením certifikovaných techniků.
Kořeny systému administrativních hal LLENTAB sahají do města Kungshamn, nacházející se v kraji Bohuslän na západním pobřeží Švédska. Místní podnebí utvářelo a formovalo LLENTAB již od založení v roce 1972. Slunce zde svítí silně a často. Dojde-li však ke změně, je to změna dramatická. Nejenom, že lije jako z konve, ale déšť vás bičuje ze všech stran. Přidejte si slanou vodu a je jasné, že podnebí vytvořilo podmínky, kterým se LLENTAB jednoduše musel postavit čelem.

Od svého založení v roce 1972 společnost LLENTAB již zrealizovala více než 10 000 ocelových montovaných hal ve Švédsku, Norsku, Dánsku, Polsku, Německu, Ukrajině, České republice a na Slovensku. Z toho více než 1 500 projektů bylo realizováno v České republice.

Haly LLENTAB je možné rozšířit, změnit dispozice, popř. změnit užití. Konstrukce haly může být stavěna v několika oddělených etapách a být tak přizpůsobena aktuálním podmínkám a potřebám. Např. hala s neizolovaným opláštěním může být později izolována, nebo může být dodatečně rozšířena o další plochu přistavěním dalších modulů, popřípadě může být dodatečně rozdělena dle potřeby. Haly LLENTAB je možné i demontovat a opět smontovat na jiném místě.
Síť regionálních poboček společnosti LLENTAB je navržena tak, aby společnost byla schopna efektivní dodávky administrativních hal po celé České republice. Kromě centrály v Praze má LLENTAB svá regionální zastoupení v Brně, Ostravě, Plzni a Jindřichově Hradci.
Jedná se například o znalost prostředí korozní agresivity závislé na zemědělské činnosti, nebezpečí zatížení sněhem a větrných podmínek dle místa výstavby, energetická náročnost atd.
Od roku 1972 LLENTAB dokončil více než 10 000 hal, aktuálně zaměstnává více než 400 zaměstnanců a působí na 8 trzích v Evropě.
Naše produkty využívají ocel, přirozený zdroj získávaný z přírody jako železná ruda. Používání oceli ve stavebnictví představuje efektivní využívání přirozených zdrojů země, protože ocel lze využívat opakovaně a recyklovat. Ocelové stavby představují stavební systém, jenž je možná nejlépe přizpůsoben životnímu prostředí. Žádný jiný stavební materiál nenabízí tak vysoký stupeň recyklovatelnosti bez obsahu škodlivých látek a uvolňování plynů, který je nadto spojen se schopností předcházet škodám způsobeným vlhkostí, přičemž zcela naplňuje řadu technických a funkčních požadavků.
V případě demolice ocelové haly lze získanou ocel recyklovat roztavením v ocelárně a následně znovu použít při výrobě nové oceli. Sběr oceli pro recyklaci je perfektně organizován a velká část vyrobené oceli pochází z odpadové oceli, čímž je snížen dopad na životní prostředí. Dvacet procent oceli, kterou nakupujeme, prošlo recyklací.

Kancelářské haly

Představení LLENTAB - stavíme ocelové administrativní stavby

Představení hal LLENTAB

Představení LLENTAB - stavíme ocelové administrativní stavby

Proč s námi zákazníci staví opakovaně?

Jsme schopni spojit dohromady požadavky na kvalitu, podmínky a ceny. Pečlivě nasloucháme potřebám klientů během našeho standardizovaného 10ti krokového procesu realizace staveb. Tj. od první poptávky kancelářského objektu až po předání dokončené administrativní budovy. Ani předání kancelářské budovy nemusí být poslední částí spolupráce. Všechny projekty jsou kompletně uloženy v našich systémech, což nám umožňuje rychle reagovat, když zákazníci chtějí později budovu lépe tepelně izolovat nebo rozšířit. S více než 10 000 dokončenými budovami víme, že změny mohou přijít.

Naším cílem jsou nejen budovy splňující očekávání a dobré dlouhodobé vztahy se zákazníky, ale i výroba a postupy šetrné k životnímu prostředí. Za dosahováním těchto cílů stojí kromě osobního přístupu také promyšlený, efektivní a flexibilní stavební systém. Další informace o systému LLENTAB naleznete v technických informacích a videích z výroby a montáže. Pro všechny budovy, včetně kancelářských a administrativních, navrhujeme efektivní konstrukci a doporučíme vhodné typy opláštění stěn a střech. Plníme očekávání zákazníků.

Vyjádření zákazníka k realizaci reprezentativní kancelářské budovy s LLENTAB

“Když se můj otec a bratr poprvé zmínili o LLENTAB, představila jsem si klasickou ocelovou halu. Chtěli jsme sice flexibilní řešení s možností rozšiřování, ale také jsme měli požadavky na vzhled, stylový design a kreativní prostředí, které odrážejí naše podnikání – čistotu, styl, zdravotnickou světlost a vysokou kvalitu. A podařilo se. Neviděla jsem lépe vypadající ocelovou budovu.

Během celého procesu jsme byli velmi spokojeni s LLENTABem. Cítili jsme, že věci jsou pod kontrolou. Díky odbornému personálu a flexibilnímu řešení se LLENTAB projekt jako celek skutečně podařil.”

Linda Ericson, víceprezidentka a marketingová ředitelka & Fredric Ericson, CEO, Oscar Medtec, SE1651
Linda Ericson, Vice President and Marketing Manager at Oscar Medtec & Fredric Ericson, CEO of Oscar Medtec

Jeden systém – mnoho různých administrativních a kancelářských budov

Pro každého něco navíc. Dodáváme více než jen haly.

Ať jste investor, generální dodavatel, architekt či projektant, máme pro vás víc než jen ocelovou halu.
Přejít nahoru