Společnost LLENTAB, která se zaměřuje na stavbu ocelových montovaných hal, v loňském roce dokončila výstavbu 92  projektů .

„V historii firmy v České republice se ve finančním vyjádření jednalo o nejúspěšnější rok. Dokázali jsme využít  příležitosti, které nám trh nabízel. O haly byl zájem napříč republikou, výstavba není soustředěná kolem velkých center, stavěli jsme na Děčínsku, na Náchodsku i u hranic s Rakouskem “ řekl jednatel společnosti LLENTAB Martin Haertl. Na mapu vybraných hal se můžete podívat na webu www.llentab.cz/reference.

Z hlediska výstavby ocelových hal je očekáván úspěšný i letošní rok

Martin Haertl předpokládá, že i letošní rok bude z hlediska výstavby ocelových hal  úspěšný a vše tomu zatím nasvědčuje. „Dříve řada firem skladovala produkty v regálech na otevřených plochách. Nároky na kvalitu skladování se zvyšují, co dříve firmy skladovaly na dvoře, nyní skladují pod přístřeškem a na to co bývalo pod přístřeškem je potřeba izolovaný sklad. To nahrává výstavbě ocelových hal. Postupně se tedy ve firmách zlepšují skladovací i výrobní procesy, stejně jako v celé ekonomice jsou v čele tohoto trendu firmy  z automotive segmentu,“ uvedl Martin Haertl.

Vyplatí se myslet i na možné rozšíření hal v budoucnu

Firma má z hlediska obchodní strategie nastaven plán do roku 2020. „Našim dlouhodobým  cílem je poskytovat zákazníkům více než jen ocelovou  halu, chceme našim klientů poskytnout zkušenosti našeho týmu  při specifikaci požadavků na haly a partnerství při přípravě výstavby a výstavbě samotné. Vždy se zajímáme i o budoucí potřeby zákazníků, necháváme otevřenou  možnost rozšíření hal v budoucnu. Halu tedy připravujeme tak, aby splnila veškeré zákazníkovi současné i budoucí potřeby,“ uvedl Martin Haertl. Firma LLENTAB si zakládá nejen na vysoké kvalitě, kterou ocelové haly mají, ale zejména i na individuálním přístupu k jednotlivým zákazníkům.