Novou prodejnu produktů pro stolaře, truhláře a výrobce nábytku včetně skladu kování montujeme od února v Hradci Králové, nezateplenou skladovou halu jsme začali stavět v Mníšku pod Brdy. Realizujeme i nový sklad vláken pro papírny v Olšanech, v městysu Liteň nedaleko Karlštejna stavíme velkou tělocvičnu a spojovací krček pro základní školu, která tady vznikne přestavbou bývalého učiliště. Nezateplené zastřešení manipulační plochy mezi dvěma stávajícími halami montujeme od února v Klášterci nad Ohří.

CZ1160 DŘEVO TRUST Hradec PRODEJNA

Objednatelem nové prodejny se skladem kování v Hradci Králové byla společnost Dřevo Trust – prodej, a.s., která patří mezi dlouholeté zákazníky LLENTAB. Nová prodejna pro královehradeckou pobočku Dřevo Trust má půdorys 21,8 x 48,6 m, vnitřní světlá výška skladu a 1.NP prodejny je 3,5 m, 2.NP prodejny má vnitřní výšku 3 m. Střecha skladu je sedlová se sklonem 4 °, sedlová střecha s atikou (sklon 2 °) je na části vyhrazené prodejně. Dvouplášťový střešní plášť skladu typ 2LF omezuje vytápěný prostor v hale, zakrývá nosnou konstrukci, zlepšuje světelné poměry v hale a vytváří půdní prostor pro vedení technologických rozvodů v hale. Střešní krytinou je ocelový pozinkovaný trapézový plech, tepelnou izolací je 200 mm vrstva minerální vlny. U prodejny je střešní krytinou vodotěsná PVC-P krytina, i v tomto případě je střecha tepelně izolována (160 mm minerální vlny). Nosnou vrstvou střešního pláště je pozinkovaný trapézový plech. Opláštění stěn celého objektu tvoří vodorovně kladené stěnové sendvičové panely. Součástí vnějšího pláště jsou sekční vrata, dveře a cca 50 oken různých rozměrů. Na střeše skladu je navíc obloukový světlík vč. větracích klapek (6 000 x 5 000 mm). V prodejně je vestavěné patro o velikosti 18,9 x 21,9 m a nosností 250 kg/m2 a betonové schodiště se zábradlím. Požární odolnost střešního pláště je EI 30 DP1 / R 30 DP1, obvodové sloupy s SDK obkladem a nosná konstrukce patra mají odolnost R 30. U opláštění stěn je odolnost EI 30 DP1.

CZ1238 IBS ROKAL STAVEBNINY

Objednatelem nezateplené skladové haly byla společnost IBS-ROKAL, s.r.o. se sídlem v Černošicích, investorem ROKAL Praha, a.s., velkoobchod i maloobchod stavebního materiálu. Své prodejny má ROKAL Praha v Černošicích, Dobřichovicích a Lišnici a na trhu je již od roku 1993. Nová skladová hala v Mníšku pod Brdy má velikost 12,3 x 43 m (šířka x délka) a vnitřní světlou výšku 3 m. Střecha je sedlová se sklonem 21 ° a střešní krytinu, podobně jako u stěn, tvoří ocelový pozinkovaný trapézový plech. Přístup do haly budou zajišťovat sekční vrata 4 000 x 3 500 mm (2 ks) a dveře 1 100 x 2 100 mm (2 ks). Pro prosvětlení stěn je použito pevné stěnové prosvětlení trapézovým sklolaminátem o velikosti 750 x 3 340 mm (14 ks).

CZ1313 OP PapÍrna

Investorem nového skladu vláken je společnost OP Papírna, s.r.o. z Olšan na Šumpersku, kde také nová skladová hala vyroste. Hala bude nezateplená, její půdorys je 37,6 x 32,1 m a vnitřní světlá výška je 6 m. Střecha je multisedlová (horizontální dolní pasy, tři hřebeny a dva vnitřní sloupy) se sklonem 7°, počítá se u ní s technologickým přitížením pro suché sprinklery a přívodní potrubí. Krytinou je ocelový pozinkovaný trapézový plech, stejný materiál (svisle kladený) je použitý na opláštění stěn. Ve vnějším plášti bude instalováno šest manuálně posuvných vrat o rozměru 4 200 x 4 100 mm.

CZ1322 Městys Liteň

Objednatelem nové tělocvičny a krčku v městysu Liteň je společnost SPORTOVNÍ PODLAHY ZLÍN, s.r.o. ze Zlína, investorem je Městys Zlín. Stavební práce jsou součástí přestavby bývalého učiliště na základní školu a LLENTAB tady v rámci etapy C dodává ocelové konstrukce pro tělocvičnu a spojovací krček. Tělocvična má půdorys 20,2 x 32,7 m a světlou výšku 7 m. Sedlová střecha má sklon 7 ° a její střešní plášť typ 5 plní nejnáročnější požadavky na tepelnou izolaci – tvoří jej dvě vrstvy trapézového plechu, distanční profily, tepelná izolace (síla izolace 150 mm) a parozábrana. Spodní vrstva střešního pláště je provedena s perforovanými stojinami jako akustické opatření. Opláštění stěn tělocvičny tvoří vodorovně kladené sendvičové panely. Ve vnějším plášti budou po dokončení vrata 1 700 x 2 100 mm (1 ks) a okna o velikosti 5 200 x 1 500 mm (8 ks). Spojovací krček se zázemím a šatnami má velikost 20,3 x 10,8 / 13,3 m a vnitřní světlou výšku 6,2 m. Sedlová střecha má sklon 2° a střešní krytinou je vodotěsná PVC-P krytina. Stěny krčku jsou podobně jako u tělocvičny opláštěny sendvičovými panely.

CZ1366 HOPI – zastřešení

Nezateplené zastřešení manipulační plochy mezi dvěma stávajícími halami si u nás objednala společnost HOPI Reality s.r.o. z Klášterce nad Ohří. Manipulační plocha má půdorys 15,2 x 55 m a její zastřešení má pultovou střechu se sklonem 7 °. Vnitřní světlá výška je 6 m. Střešní krytinu i opláštění stěn tvoří ocelový pozinkovaný trapézový plech. Opláštění stěn je provedeno pouze pro obě štítové stěny, přičemž v ose č.1 je stěnové opláštění zakončeno na úrovni + 5,7 m na zastřešení rampy, v ose č.11 je pak zakončeno na úrovni cca + 1 m na podezdívce. Zastřešení je na jedné podélné straně napojeno na stávající halu „po vodě“ pod atikou. Na druhé podélné straně je zastřešení napojeno na stávající halu pod úrovní žlabu.

Podívejte se jaké stavíme ocelové haly a jaké jsme rozjeli projekty v minulých měsících

Zahajované haly v únoru