Novou skladovou halu stavíme od ledna v Horažďovicích pro společnost LYCKEBY AMYLEX, a.s., největšího výrobce bramborového škrobu v České republice. Objednatelem je S & H stavební a obchodní firma spol. s r.o. z Rokycan. Nová hala roste od ledna také pro firmu TSR Czech Republic s.r.o. z Olomouce, předního tuzemského zpracovatele kovošrotu. Objednatelem této haly je stavební společnost REKOS Stavební s.r.o. se sídlem v Olomouci.

V lednu jsme také dokončili několik nových hal. Jedním z investorů byla společnost ELPREMONT elektromontáže s.r.o., pro kterou jsme montovali halu ve Velké Bystřici, v Semtíně jsme realizovali skladovou halu pro společnost RADKA Reality s.r.o.. Pro podnikatelskou skupinu ARMEX Group staví LLENTAB haly už řadu let, posledním příspěvkem je nová hala, která stojí v areálu firmy v Děčíně a kterou si u nás objednala Stavební společnost JK spol. s r.o. z Děčína.

Nová zemědělská hala LLENTAB začne sloužit také pro farmu Statek Novotinky s.r.o. v Načeradci. Hala má půdorys 20 x 36 m a její vnitřní světlá výška je 6,8 m. Obvodový plášť tvoří do výšky 3 m betonové bloky MEGABLOK, na něj je upevněná ocelová konstrukce LLENTAB, zakončená sedlovou střechou. Obvodový plášť haly od úrovně 3 m je ze svisle kladeného ocelového pozinkovaného trapézového plechu, stejný materiál je i na střeše haly.

ocelové konstrukce
Jaroslav Nikodým

Klíčové výhody kombinace betonových soklů a lehké ocelové konstrukce jsou rychlost, přesnost, stabilita a odolnost nové haly. Montáž je navíc jednoduchá, takže investor dostane halu v krátkém čase a za rozumné peníze.

Jaroslav Nikodým, vedoucí obchodního oddělení společnost LLENTAB, spol. s r.o