Dva státní svátky na začátku prvního červencového pracovního týdne lákaly mnoho lidí k dovolené, u nás se však práce ani v této době nezastavily. Novou zateplenou výrobní halu montujeme od července ve Zbýšově v Čechách, v Lázních Bělohrad stavíme pro obchodní a výrobní společnost přístavbu stávající skladové a administrativní haly (tu jsme realizovali v roce 2018) a novou halu pro příjem zboží. Novou zateplenou prodejnu a sklad montujeme pro investora z oblasti kovovýroby v Lubné u Rakovníka, v Jilemnici jsme začali stavět novou skladovou halu a pultový přístřešek pro největšího prodejce elektronářadí v regionu. Novou výrobní halu stavíme pro výrobce dřevěných zahradních a bytových dekorací v západočeské Přimdě.

CZ1375 V GARDEN přístavba skladu

Přístavbu stávající skladové a administrativní haly a novou halu pro příjem zboží (včetně prodloužení stávající příčle) si u nás objednala společnost V-GARDEN s.r.o se sídlem v Lázních Bělohrad. Ryze česká obchodní a výrobní společnost je zaměřena na distribuční a velkoobchodní prodej zahradní techniky, robotických sekaček, saun, infrasaun a zahradního nábytku předních světových výrobců různých značek, přičemž je současně i výhradním zástupcem většiny těchto značek pro Českou republiku a Slovensko. Přístavba skladové haly vyrůstá na ploše 28,8 x 70 m a její vnitřní výška je naprojektována na 8 m. Střecha je sedlová se sklonem 7°. Skládané opláštění střechy LLENTAB typ 2LF je tepelně izolováno minerální vlnou (200 mm), umístěnou mezi vaznicemi na podhledu z ocelového plechu.

LLENTAB zahajované haly

Stěnový plášť LLENTAB typ 7 tvoří vodorovně kladené sendvičové panely. Nová skladová hala je napojena na stávající skladovou a administrativní halu LLENTAB CZ1013, kterou jme pro investora dokončili v roce 2018. Na tuto halu je napojena i hala pro příjem. Nová hala pro příjem má půdorys 5,1 x 10,8 m a světlou výšku 3,6 m. Pultová střecha se sklonem 4°, Izolovaná střecha LLENTAB typ 2SF představuje řešení, při němž je Izolace uložena na podhledu z trapézového plechu, který je montován pod spodní pás příhradové konstrukce.

Toto řešení omezuje vytápěný prostor v hale, zakrývá nosnou konstrukci, zlepšuje světelné poměry v hale a vytváří půdní prostor pro vedení technologických rozvodů v hale. Podhled současně zajišťuje požární odolnost střešní konstrukce a střešního pláště. Stěnový plášť je řešen stejně, jako u přístavby skladové haly, tj. z vodorovně kladených sendvičových panelů.  Součástí našeho plnění bude i prodloužení stávající střechy k nové stěně přístavby skladu.

CZ1204 Fanta

Objednatelem a investorem nové zateplené výrobní haly je podnikatel Jiří Fanta ze Zbýšova v Čechách, jehož Firma Fanta podniká kromě ve zemědělství i ve stavebnictví. Hala má půdorys 19,6 x 15,6 m a její vnitřní světlá výška bude po dokončení 5,5 m. Střecha je sedlová se sklonem 7°. Skládané opláštění střechy LLENTAB typ 5 se skládá z izolace (150 mm minerální vlny) a vzduchové mezery mezi dvěma oboustranně lakovanými a pozinkovanými ocelovými trapézovými plechy.

V hale bude umístěna jeřábová dráha, v rámci dodávky jsme proto zajistili statickou připravenost vazníků pro jeřáb o nosnosti 1 000 kg. Součástí střechy je i elektricky ovládaný hřebenový obloukový světlík z komůrkového polykarbonátu s jednou větrací klapkou včetně centrály a čidly větru a deště. Stěnový plášť LLENTAB typ 7 tvoří vodorovně kladené sendvičové panely s tepelnou izolací 100 mm PIR a s povrchovou úpravou polyesterovým lakem.

CZ001564 PERGLER Rakovník

Novou prodejnu a sklad montujeme pro investora Kovovýroba Jindřich Pergler se sídlem v Lubné u Rakovníka. Česká soukromá firma Kovovýroba Jindřich Pergler byla založena v roce 1989 a v prvních pěti letech své existence se specializovala na výrobu ručních pákových nůžek pro kutily i profesionály.

V prvních letech tvořily výrobní prostory dvě garáže u rodinného domku a výrobu zajišťovali dva pracovníci, v současné době vyrábí firma ve vlastních nových halách o ploše přes 1 800 m2, vybavených moderním strojovým parkem (CNC soustruh, automatická pila, svařování v ochranné atmosféře, práškové lakování a podobně). K výrobě nůžek postupně přibyla výroba vrat, mříží a drobných kovových konstrukcí.

Nový objekt má velikost 17,2 x 35 m a vnitřní výšku 4 m. Střecha je sedlová se sklonem 4°. Skládané opláštění střechy LLENTAB typ 5 se dvěma oboustranně lakovanými pozinkovanými ocelovými trapézovými plechy je tepelně izolováno 200 mm vrstvou minerální vlny. Stěnový plášť LLENTAB typ 7 tvoří vodorovně kladené sendvičové panely s tepelnou izolací 100 mm PIR a s povrchovou úpravou polyesterovým lakem.

CZ001574 Železářství Hornig přístavba

Investorem a objednatelem nové skladové haly a pultového přístřešku v Jilemnici je společnost Hornig provozní s.r.o. V průběhu roku 2016 rodina Hornigů vybudovala v Jilemnici úplně novou moderní prodejnu (LLENTAB CZ0780), kde na ploše 600 metrů čtverečních najdou zákazníci od podložek a šroubků, po několikametrové žebříky, velká bourací kladiva i široký sortiment dalších strojů, nástrojů, příslušenství a náhradních dílů. V současnosti je Nářadí Hornig s.r.o. největším prodejcem elektronářadí v regionu.

Skladová hala má půdorys 22 x 14,5 m a vnitřní světlou výšku 5,5 m. Střecha je sedlová se sklonem 7°. Skládané opláštění střechy LLENTAB typ 2LF je tepelně izolováno minerální vlnou (300 mm), umístěnou mezi vaznicemi na podhledu z ocelového plechu. Obvodový plášť LLENTAB typ 4F je oboustranně opláštěn lakovaným pozinkovaným ocelovým trapézovým plechem, izolací je 150 / 200 mm vrstva minerální vlny. Součástí haly je i vestavba patra s užitnou nosností 400 kg / m2 a plochou 201 m2 (9,4 x 21,4 m). Výška úrovně čisté podlahy je 2,85 m. Hala bude napojena „po vodě“ na stávající objekt skladu (expedice).

CZ001592 Kouzlo dřeva

Investorem a objednatelem nové výrobní haly je společnost Do Go A Au s.r.o. se sídlem v Přimdě. Společnost se zabývá výrobou dřevěných zahradních a bytových dekorací, vyrábí dřevěné větrné mlýny, ptačí budky, krmítka, dřevěné rumpály, dekorativní trakaře, kolečka, betlémy a dřevěné hračky pro děti.

Nová výrobní hala vyrůstá na ploše 10,2 x 42,4 m a její vnitřní výška bude 3,5 m. Střecha je sedlová se sklonem 7°. Skládané opláštění střechy LLENTAB typ 2LF je tepelně izolováno minerální vlnou (200 mm). Obvodový plášť LLENTAB typ 4F je oboustranně opláštěn lakovaným pozinkovaným ocelovým trapézovým plechem, izolací je 150 mm vrstva minerální vlny. Hala má zvýšenou požární odolnost – nosná konstrukce střechy a obvodové sloupy R30, střešní plášť EI 30 DP1 a opláštění stěn EW 30 DP1.

Podívejte se jaké stavíme ocelové haly a jaké jsme rozjeli projekty v minulých měsících