Slide background
>, Zahajované projekty>Nové haly jsme začali stavět hned od ledna aneb jak na nový rok, tak po celý rok

Nové haly jsme začali stavět hned od ledna aneb jak na nový rok, tak po celý rok

ačátek roku sice přinesl zimu, sníh a mráz, ani počasí však nebránilo zahájení nových zajímavých staveb. Ocelové konstrukce LLENTAB budou součástí nové skladové haly v Kopřivnici, kde stavíme pro společnost Röchling Automotive Kopřivnice. Tři objekty – garáž autobusů, dílenskou halu a skladovou halu s administrativou – jsme začali stavět v Sokolově pro českého dopravce, společnost Doprava Miroslav Liška s.r.o. V Třeboni jsme pro společnost U+M Servis s.r.o. zahájili stavbu přístavku skladu a reprezentačních prostor. V CTparku Ostrava jsme zahájili dodávku a montáž ocelového přístřešku pro firmu Hutchinson.

CZ1076 Rochling

Novou skladovací halu jsme začali stavět pro investora Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., objednatelem je stavební společnost LEKOS-STAVBY spol. s r.o. z Ostravy. Röchling Automotive je globálně působící firmou s více než 5 500 zaměstnanci působí ve 44 lokalitách na 4 kontinentech. Sekce Automotive se orientuje na integrovaná systémová řešení v oblasti aerodynamiky, pohonu a nové mobility a řeší současné výzvy automobilového průmyslu s cílem snížit emise, hmotnost a spotřebu paliva moderních automobilů. Nová hala v Kopřivnici má rozměry 30,1 x 63 m (délka x šířka), světlá výška je 8 m. Sedlová střecha má sklon 7°. Střešní ani stěnové opláštění nebylo předmětem naší dodávky, ale podle projektu budou po dokončení ocelové konstrukce použity na střechu a stěny haly sendvičové panely tl. 100 mm. Součástí konstrukce je i stavební připravenost pro vrata, dveře a pevné prosvětlení stěn trapézovým laminátem.

CZ1109 Autobusy Liska

Tři objekty – garáž autobusů, dílenskou halu a skladovou halu s administrativou – jsme začali stavět v Sokolově pro dopravce, společnost Doprava Miroslav Liška s.r.o.. Bezmála čtvrtstoletí působí již tato firma na trhu a po celou dobu zajišťuje dopravu autobusy v tuzemsku a zahraničí v rámci zájezdové přepravy klientů. Vlastní zájezdové autobusy zahraničních značek s přepravní kapacitou do 60 cestujících. Objednatelem výstavby byla stavební společnost bss Báňská Stavební Společnost, s.r.o. ze Sokolova a právě v Sokolově vyrostou v průběhu nejbližších měsíců nové objekty s ocelovými konstrukcemi LLENTAB. Garáž autobusů má půdorys 16,5 x 12,6 m a světlou výšku 4,5 m, dílenská hala 16,5 m x 9,3 m a světlou výšku 6 m a nová skladově- administrativní hala pak rozměry 16,5 x 4,6 m a světlou výšku 6 m. Všechny objekty mají sedlovou střechu se sklonem 7°. U všech hal jsou střechy a stěny tepelně izolovány, na opláštění je použit ocelový trapézový plech. V hale C je realizována vestavba patra. Objekt dílen je napojen na stejně vysokou část skladové a administrativní haly a na nižší objekt garáží.

CZ1206 UM Servis

Třeboňská společnost U+M Servis s.r.o. je autorizovaným prodejcem zemědělské techniky a importérem a distributorem dalších zahraničních značek strojů a technologií pro zemědělství. V Třeboni jsme pro ni zahájili stavbu přístavku skladu a reprezentačních prostor (showroom, vstup, sklad A a sklad B). Celý komplex má velikost 12,3 / 9,1 m x 37 / 16 m (šířka x délka) a světlou výšku 4,8 m (showroom), 2,7 m (vstup) a 4,9 m (oba sklady). Střecha je pultová se sklonem 2°. Střešní plášť tvoří PVC folie, izolací je 120 + 80 mm polystyren a 2×30 mm Fesco desky. U stěn jsou použity vodorovně kladené stěnové panely s minerální vlnou. Součástí dodávky je také vestavba patra. Čtveřice hal je ve tvaru písmene „L“ vzájemná propojena a je napojena na stávající halu. Uprostřed je vstup, z čelního pohledu jsou na pravé straně oba skladové prostory a po levé straně pak showroom firmy.

CZ1216 CTP Hutchinson Ostrava

V CTParku Ostrava jsme pro objednatele, stavební společnost LEKOS-STAVBY, spol. s r.o. Ostrava a investora HUTCHINSON s.r.o. začali stavět ocelový přístřešek o půdorysu 10 x 54 m (šířka x délka). Světlá výška haly je 5,8 m, střecha je pultová se sklonem 2°.

21. ledna 2019|