Nedávno jsme dokončili například zateplenou halu pro společnost  Hornig v Jilemnici, skladovou halu v Pelhřimově pro firmu BJS – KOMPRESORY s.r.o. a také jsme dokončili montáž opláštění pro generálního dodavatele –  I. Kamenická stavební a obchodní společnost, s.r.o..

CZ0811 LIWA

Dne 20.12.2016 jsme dokončili montáž opláštění haly v Pelhřimově pro generálního dodavatele I. Kamenickou stavební a obchodní firmu,s.r.o.. Jednalo se o opláštění haly o rozloze 2 626 m2. Dodávka zahrnovala nosný trapézový plech a konstrukci atiky jako přípravu pro foliovou střešní skladbu. Na opláštění stěn byl u druhého nadzemního podlaží haly použit vodorovně kladený pozinkovaný ocelový trapézový plech v šedé barvě RAL 9006 vč. tepelné izolace 150 mm (minerální vlny) a u části 1. NP výrobní haly byl použit vodorovně kladený systém fasády – kazety – Dekcassette LE ve stříbrné barvě.

CZ0812 BJS

V polovině prosince byla dokončena ocelová skladová hala v Pelhřimově taktéž pro společnost I.Kamenická stavební a obchodní firma, s.r.o.. Izolovaná skladová hala o rozměrech 25,2 x 49 x 6,5 m (š x d x v) disponuje sedlovou střechou o sklonu 7 stupňů. Střecha se skládá z ocelového trapézového pozinkovaného plechu jak na vnější, tak vnitřní straně střešního pláště a tepelné izolace v podobě 200 mm minerální vlny. Dále pak na vnější i vnitřní opláštění stěn byl použit pozinkovaný ocelový trapézový plech IP18 o tloušťce 0,5 mm a 150 mm minerální vlny.

CZ0780 ZELEZARSTVI HORNIG

Dne 30.12.2016 jsme dokončili zateplenou halu pro firmu Hornig provozní s.r.o., situovanou v Jilemnici. Hala je rozdělena na sklad a prodejnu. Prodejní hala má sedlovou střechu o sklonu 7 stupňů a rozměry 23,1 x 30,4 x 3,5 m (š x d x v). Zateplený sklad o rozloze 99,7 m2 je řešen pultovou střechou s nižším sklonem než prodejna. Střešní plášť na obou objektech tvoří ocelový trapézový pozinkovaný plech TP46 o tloušťce 0,65 mm a opláštění stěn ocelový trapézový pozinkovaný plech v modré a šedé barvě.