Rozšiřování švédských ocelových hal do Evropy

Koncern LLENTAB je silným hráčem na evropské scéně. Společnost působí v sedmi zemích: Švédsku, Norsku, Německu, Polsku, České republice, Slovensku a na Ukrajině. Mateřská společnost LLENTAB AB sídlí ve švédském Kungshamnu. Všechny dceřiné společnosti jsou součástí koncernu LLENTAB a sdílejí stejné hodnoty. Pracujeme na společném cíli: stát se referenční značkou v ocelových halách v Evropě.

LLENTAB Kungshamn

Švédsko

LLENTAB AB, Švédsko

Mateřská společnost, LLENTAB AB, sídlí ve švédském Kungshamnu.
www.llentab.se

LLENTAB AS, Norsko

Norsko

LLENTAB AS, Norsko

Norská dceřiná společnost byla založena v roce 1987. Hlavní sídlo je v Rosenholm Campus u Oslo. Má vlastní projekční oddělení. Regionální pobočka s obchodníky, projektanty a montážními týmy je také v Trondheimu.
www.llentab.no

Polsko

LLENTABHALLEN, Polsko

LLENTAB v Polsku byl založen v roce 1992 a zajišťuje kompletní prodej, návrh a montáž. V Gdaňsku je hlavní sídlo a továrna s plně automatizovanou výrobní linkou galvanizovaných ocelových profilů. Dodávky po celém Polsku zajišťuje 15 regionálních poboček.
www.llentab.pl

Sídlo LLENTAB v České Republice

Česká republika

LLENTAB, Česká republika

LLENTAB byl v České republice založen v roce 1996. Hlavní sídlo je v Praze a poskytuje obchodní, projektovou a montážní činnost. V Praze je také výrobní linka. Od vzniku české pobočky jsme na českém území dodali více než 1 000 ocelových hal.
www.llentab.cz

LLENTAB v Německu

Německo

LLENTAB Německo

Německá pobočka byla založena v roce 1994 v Berlíně.
www.llentab.de

LLENTAB Slovensko

Slovensko

LLENTAB Slovensko

V roce 2006 byla v Bratislavě zřízena prodejní kancelář. V roce 2008 se stala samostatnou dceřinou společností. V Bratislavě jsou prodejní a montážní týmy.
www.llentab.sk

Ukrajina

LLENTAB Ukrajina

Prodejní kancelář byla na Ukrajině zřízena v roce 2003. V roce 2006 se stala samostatnou dceřinou společností. Hlavní sídlo je v Kyjevě a zajišťuje obchodní, projekční a montážní činnost.
www.llentab.ua