Proč vybrat LLENTAB jako vašeho dodavatele ocelové haly či budovy?

Není jen jeden jediný důvod, proč vybrat LLENTAB. Flexibilita možností, spolehlivost, poměr cena/hodnota, to mohou být 3 různé důvody. Skvělé služby, odolnost, vysoká kvalita jsou další 3 důvody. Ale upřímně, každý zákazník má svůj vlastní důvod a každý projekt je jedinečný.

Nicméně existuje jedna věc, která v sobě obsahuje všechny důvody: náš integrovaný proces. Níže naleznete další hlavní přínosy volby LLENTAB.

Integrovaný proces dodání haly je spolehlivý a rychlý

Více ...

Všechny projekty jsou založeny na vlastním návrhu, výrobě a montáži

LLENTAB je jednou z mála společností na českém trhu, která má pod kontrolou celý proces dodání ocelové haly od úvodních náčrtů zákazníkových nápadů přes návrh, výrobu a kompletaci na staveništi. Díky tomu můžeme garantovat kvalitu dodávky napříč celým procesem dodávky.

Časem a prostředím prověřený systém ze Švédska

Více ...

Systém prověřený časem i náročným přírodním prostředím

Kořeny systému ocelových hal LLENTAB pocházejí z Kungshamnu, ze západního pobřeží švédského kraje Bohuslän. Místní drsné klima kladlo nároky na haly LLENTAB od počátků v roce 1972. Prudké slunce, náhlé dramatické změny počasí, déšť bičující ze všech stran, slaná mořská voda… místní náročné podmínky přispěly ke vzniku opravdu kvalitního a spolehlivého systému ocelových hal LLENTAB.

Zkušenosti z více než 10 000 dokončených budov

Více ...

Více než 10 000 realizovaných projektů hal a budov

Systém LLENTAB byl vždy tvořen s důrazem na flexibilitu a rozumnou cenu, což je příčinou toho, že je využívaný živnostníky, firmami i velkými mezinárodními korporacemi. Důkazem popularity je přes 10 000 různorodých realizovaných hal a budov v Evropě.

Systém připravený na změny. To je život.

Více ...

Snadné změny, jsou-li potřebné

V extrému je možné halu LLENTAB rozebrat a smontovat na jiném místě. Častěji se hodí možnost dodatečného zateplení opláštění, rozšíření haly o další moduly, instalace vnitřních dělicích příček, instalace vestavěných pater. Zkrátka když se změní vaše potřeby, umíme reagovat a pomoci.

Známe specifické potřeby dle přírodních podmínek a průmyslových odvětví

Více ...

Haly projektované a stavěné na základě znalosti prostředí a způsobu využití

Samozřejmě při návrhu a realizaci hal využíváme znalosti o přírodních podmínkách, zátěži sněhem, větrem atd. Ale máme také specifické znalosti. Od potenciálně korozního prostředí zemědělských stájí přes potřeby mrazírenských hal, nároky hutních provozů, montážní haly jemné zdravotnické techniky po reprezentativní autosalóny a nákupní centra. Díky tomu můžeme být aktivním partnerem od návrhu vhodného řešení po dobře provedenou realizaci.

Silný partner se stabilním zázemím a dostatkem kapacit

Více ...

Jsme silná společnost

LLENTAB má přes 400 zaměstnanců a působí v 7 evropských státech. Část činností je prováděna lokálně a část ve vybraných státech. V je ČR silné projekční oddělení, malá část výroby komponent hal a dostatek spolehlivých montážních skupin. V ČR bylo dokončeno přes 1 500 hal, v Evropě stojí haly LLENTAB se zastavěnou plochou přes 15 000 000 m2.

Plně recyklovatelné - vstřícné k životnímu prostředí

Více ...

Ocel je plně recyklovatelná

Těžba železné rudy nejen zasahuje do životního prostředí, ale je i energeticky náročná. Systém recyklace oceli je perfektně zorganizovaný. Vlastnosti recyklované oceli jsou shodné, proto velká část produkované oceli pochází z recyklované oceli, což značně snižuje negativní dopad na životní prostředí.

Klienti mohou využít spolehlivé partnery LLENTAB z různých odvětví

Více ...

Budujeme partnerství

LLENTAB vytvořil partnerství s vůdčími společnostmi pro financování, pojištění, dotace a další. Tato partnerství umožňují klientům LLENTAB získat lepší podmínky během přípravné i realizační fáze výstavby. Přínosy záleží na individuálních možnostech partnera – finanční, úspora času či redukce administrativy.