Dodáváme víc než jen ocelové haly.

Skupina LLENTAB navrhuje, vyrábí a dodává multifunkční ocelové budovy pro široký okruh využití. LLENTAB koncept ocelových budov je uznávaný pro svou efektivní konstrukci, vysokou kvalitu a přizpůsobitelnost rozdílným potřebám a požadavkům. Zajišťujeme flexibilní volbu pro zákazníky s vizí:

Řekněte nám svůj sen, zhmotníme ho z oceli.

Spolupráce s LLENTAB vám poskytne řadu výhod. Všechny části konstrukce jsou vyráběny na našich moderních a efektivních výrobních linkách v Evropě. Všechny naše zdroje a kapacity v plánování, výrobě a montáži můžeme využít pro přizpůsobení budov vašim potřebám a přáním.

Příběh LLENTAB začal v roce 1972, s rodinou Lindbladů v hlavní roli. Významnou roli hrálo také krásné okolí města Bohuslän na švédském západním pobřeží. Místní životní prostředí a duch nás formoval do toho, čím jsme dnes. Hodnoty, jako je kvalita, důvěra, flexibilita a dodržování závazků pocházejí z tohoto dědictví a nyní jsou součástí každého produktu, který dodáváme.

Zde uvádíme náš příběh od malé stavební firmy k rostoucí mezinárodní skupině s dceřinými společnostmi v Norsku, Polsku, Německu, České republice, Slovensku a na Ukrajině. Skupina v níž se rodina, přírodní prostředí Bohuslänu a ocel přetavili do odlišného řešení a přístupu.

Těžké klima dává odolnější řešení

Bohuslän je nejzápadnější provincie Švédska. Zde se pevnina setkává s mořem, krajina je skalnatá a drsná. Klima se mění z letního horka na větrné a vlhké podzimní a dále na zasněženou mrazivou zimu. Je to krásné, ale i těžké. Nejlepší klima, jaké si můžete představit pro vývoj kvalitních ocelových konstrukcích. Toto prostředí ovlivňuje jak nás, tak naše výrobky. Podle našeho názoru máme nejlepší testovací podmínky, jaké si dokážeme představit. Vyrobeno v Bohuslänu, vyrobeno pro život.

Strategie

Neustále zlepšujeme naše podnikání a procesy. Pokud jste se s námi setkali, víte, že jsme praktická společnost. Společnost zaměřená na to, aby se věci udělaly. Jdeme kupředu – vlastním způsobem. Naše strategie je stejně jasná, jako naše denní práce je efektivní. Máme odvahu směřovat k vysokým cílům a pokoru, abychom jich dosáhli. Usilujeme o vedoucí postavení na trhu a víme, že naše silná koncepce systému a náš závazek ke kvalitě, flexibilitě a službám, jsou tím, co nás na vedoucí postavení udržuje.

Sídlo LLENTAB v Kungshamnu

Spolehlivost, skromnost, flexibilita a respekt jsou naše vodítka pro udržitelný rozvoj.

LLENTAB se snaží být preferovaným partnerem pro dodávky ocelových budov, střešních vazníků a sendvičových panelů. Vše co děláme, musí vytvářet hodnotu pro naše zákazníky, vlastníky, dodavatele a zaměstnance, a mělo by také přispívat k udržitelnému rozvoji. Naše firemní politika je založena na etických základech, klíčových hodnotách a ambici udržitelnosti.

Naše hodnoty nás vedou k podnikání s dlouhodobou perspektivou. Náš úspěch závisí na naší schopnosti vyhovět požadavkům na kvalitu, bezpečnost a dopad na prostředí při prodeji, plánování, navrhování, výrobě a dodání našich výrobků a služeb. Děláme to nejlepší, abychom na základě našich zkušeností a předpokladů našli vhodná řešení. Reagujeme na požadavky našich zákazníků.

Silná mezinárodní působnost

LLENTAB je silným hráčem na mezinárodní scéně a je v současné době přítomen v sedmi evropských zemích. Společnost LLENTAB působí ve Švédsku, Norsku, Polsku, České republice, na Slovensku, v Německu a na Ukrajině. Všechny naše dceřiné společnosti jsou součástí rodiny LLENTAB a sdílejí stejné hodnoty. Všichni pracujeme na společném cíli.