Trh s elektromobily roste tak rychle, že infrastruktura pro nabíjení baterií nestíhá. To vede firmy k tomu, aby při rekonstrukci, rozšiřování nebo výstavbě nových objektů investovaly do solární energie.

Mnoho nových hal společnosti LLENTAB je vybaveno fotovoltaickými panely nebo je připraveno na jejich instalaci. Velká střecha je dnes i v blízké budoucnosti jasným zdrojem dodatečné energie.

V Polsku nyní LLENTAB spouští pilotní projekt se samostatnými přístřešky pro auta, které jsou součástí nabídky pro zákazníky. Tyto elegantní, a přitom velmi stabilní přístřešky pro auta, vyrobené s využitím charakteristického ocelového rámu LLENTAB, lze osadit fotovoltaickými panely v ideálním úhlu ke slunci z libovolné pozice a poskytovat zaměstnancům a návštěvníkům jak obnovitelnou energii, tak ochranu před deštěm a mrazem a stín proti slunci.

Počáteční zájem byl velký a začaly se testovat zkušební přístřešky pro posouzení projektu.

Pokud bude projekt v Polsku úspěšný, rozšíříme v roce 2024 tento koncept i na další evropské trhy společnosti LLENTAB (v současné době Švédsko, Norsko, Německo, Českou republiku, Slovensko a Ukrajinu).

LLENTAB CarPort