Velká žlutá hala od firmy LLENTAB stojí v areálu nákupního a zábavního centra Excalibur City v Hatích u Znojma a široké veřejnosti se poprvé otevřela jako Terra Technica nebo-li „Jukebox & Pinball Time Travel Museum“ v sobotu 9. září 2017. Jako jeden z dodavatelů byli zástupci společnosti LLENTAB pozváni na tiskovou konferenci a společenský večer, které se uskutečnily ve čtvrtek 7. září, tedy dva dny před otevřením. Rakouský podnikatel, majitel muzea a celého centra Excalibur City pan Ronald Seunig tu osobně představil novinářům a hostům večera koncept muzea a jeho hlavní atrakce.

A bylo se na co dívat! Na ploše 8500 m2 mají návštěvníci možnost vidět cca 700 jukeboxů, 250 flipperů a další atrakce, všechny v dokonalém stavu a funkční. Celé muzeum je rozděleno do šesti sektorů, které chronologicky – od roku 1890 do současnosti – mapují vývoj hudebních automatů a flipperů, jejich technické i designové proměny a propojení s kulturou doby, ve které vznikaly.

V muzeu nechybí ani bary, restaurace a interiéry, které se svým nábytkem a výzdobou hlásí k době 50. a 60. let, kdy byly jukeboxy na vrcholu své popularity. Atrakcí bude určitě i slavný Batmobil, originál vozu, ve kterém jezdil netopýří muž Batman ve stejnojmenném filmu z roku 1989.  Ronald Seunig už během tiskové konference upozornil, že takto rozsáhlá prezentace jukeboxů a flipperů není ani ve světovém centru zábavy, v Las Vegas. V muzeu jsou exponáty ze 17 zemí a často jde o mimořádně cenné exempláře.

Architekti muzea si také skvěle poradili s řešením interiéru a s využitím konstrukce LLENTAB. Někde jsou trapézové plechy na opláštění haly plně přiznané, někde jsou kryté závěsem – podle toho, jak je ten který sektor řešen a kterou dobu zachycuje. Střešní konstrukce je v celému muzeu plně viditelná, ale lustry a světla ji opticky oddělují od prostor, kterými budou návštěvníci procházet.

Slavnostního společenského večera se za společnost LLENTAB zúčastnil jednatel LLENTAB, spol. s r.o. Martin Haertl, obchodní ředitel Radek Talián a obchodní manažer Jan Hrudník. Ten vedl projekt po obchodní stránce od samotného začátku. Za společnost Excalibur City s.r.o., která byla objednatelem a investorem haly, byl kontaktním partnerem Aleš Pykal. Aleš Pykal v průběhu večera potvrdil maximální spokojenost s technickým řešením i servisem ze strany firmy LLENTAB: „Při výběru rozhodla cena a rychlost, kterou LLENTAB dokázal nabídnout, velmi podstatný však byl i osobní přístup všech pracovníků firmy, kteří se na realizaci muzea podíleli. Lidé byli ostatně u tohoto projektu klíčoví a na jejich přístupu si i majitel centra pan Seunig zakládá. A protože vítězná sestava se u nás nemění, věřím, že to nebude poslední hala, kterou LLENTAB pro nás realizoval.“

Samotná hala má délku 140 m a široká 39-42 m. Vnitřní světlá výška je 4,2 m. Podle Jana Hrudníka jsou na hale použity všechny hlavní konstrukční systémy LLENTAB. „Přesto nebyla realizace složitá – zadání majitele a jeho projektantů bylo od počátku jasné a po celou dobu se neměnilo. Na nás bylo přetavit jejich představy do konkrétního projektu a ten včas v plné kvalitě realizovat. A to se podařilo.“, hodnotil průběh realizace Jan Hrudník. Střešní konstrukce i opláštění stěn jsou tepelně izolovány, pro opláštění byl použit svisle kladený trapézový plech, oboustranně natřený polyuretanovým nátěrem. Hala má dvě automatická prosklená vrata 2+2 m a dva kusy ocelových vrat, každé o rozměru 2×2,1 m. Ve vnějším plášti jsou i dvoje dveře o rozměru 1000×2100 mm. Součástí konstrukce je 25 ks fixních plastových oken o rozměru 4000×1800 mm. Požární odolnost je zvýšená (R45 nebo EW 45 DP1), v hale je totiž majetek vysoké hodnoty, která se často ani nedá vyčíslit – jeden z jukeboxů je například jediným exemplářem, který je na světě v současnosti k vidění.