Přístavbu haly pro sklad a manipulační plochu montujeme v Mladé Boleslavi, zateplené zastřešení a opláštění stávající ocelové konstrukce jeřábové dráhy jsme začali realizovat v Berouně. Nezateplený, částečně otevřený skladovací přístřešek stavíme od května v obci Lubná u Rakovníka pro největšího výrobce dřevěných truhlářských hoblíků na světě. Tamtéž vyrůstá i další hala LLENTAB, která bude sloužit jako sklad a prodejna.

CZ001525 PASCHAL

Objednatelem zatepleného zastřešení a opláštění stávající ocelové konstrukce jeřábové dráhy je stavební společnost Spektra PRO spol. s r.o. z Berouna, investorem je společnost PASCHAL s.r.o. z Prahy. Společnost PASCHAL s.r.o. poskytuje v České republice svým zákazníkům komplexní služby v oblasti prodeje a pronájmu bednění včetně projekční, servisní a poradenské činnost. Firma

byla založena v srpnu 1994 a získala výhradní zastoupení pro prodej a pronájem všech bednících systémů firmy PASCHAL – Werk G. Maier GmbH pro území České republiky. V Berouně má centrální sklad bednění, a právě tady pro ni LLENTAB upravuje stávající ocelovou konstrukci. Po dokončení zatepleného zastřešení a opláštění současné ocelové konstrukce jeřábové dráhy bude investor využívat nové prostory jako sklad. Nový objekt má velikost 17,8 x 31,4 m (šířka x délka) a světlou výšku 5,8 m.

ocelové haly květen

Sedlová střecha se sklonem 7° je opláštěna skládaným střešním pláštěm LLENTAB typ 5, který tvoří ze strany krytiny i spodní části oboustranně lakovaný a pozinkovaný ocelový trapézový plech. Izolací je 150 mm silná vrstva minerální vlny. Stěny jsou opláštěny vodorovně kladenými sendvičovými panely s tepelnou izolací ze 100 mm vrstvy minerální vlny (LLENTAB typ 7). Součástí dodávky je i stavební připravenost pro roletový textilní požární uzávěr s požární odolností EI 15-C DP1.

CZ1386 MB FINANCE GROUP přístavba

Objednatelem a investorem přístavby haly je společnost MB Finance group s.r.o. z Mladé Boleslavi, kde se také prostory pro sklad a manipulační plochu od května staví. Firma se zabývá prodejem a pronájmem gitterboxů, standardních i speciálních skladových boxů, palet a plastových přepravek a     kovových a plastových beden. Nový objekt má půdorys 10,8 x 25,7 m (šířka x délka) a jeho světlá výška je 6,9 m. Střecha je pultová a má sklon 2°. Střešní plášť LLENTAB typ SPi tvoří mechanicky kotvená vodotěsná PVC-P krytina, tepelná izolace (2 x 100 mm EPS + 2 x 30 mm minerální vlna), parozábrana a oboustranně lakovaný a pozinkovaný ocelový trapézový plech. Stěny s opláštěním LLENTAB typ 6 jsou ze svisle kladených sendvičových panelů s IPN izolací (120 mm). Hala je napojena na stávající objekt v jedné podélné stěně.

CZ001563 PINIE Lubná

Nezateplený, částečně otevřený skladovací přístřešek stavíme od května v obci Lubná u Rakovníka pro společnost PINIE Lubná, spol. s r.o. Společnost se pyšní tím, že je v dnešní době největším výrobcem dřevěných truhlářských hoblíků na světě. Skladovací přístřešek bude mít rozměry 37 x 20 m (šířka x délka) a jeho vnitřní světlá výška bude 4 m. Sedlová střecha se sklonem 7° je nezateplená, krytinou je oboustranně lakovaný a pozinkovaný ocelový trapézový plech. Ocelový trapézový plech bude tvořit i opláštění jedné kompletní podélné a větší část jižní štítové stěny, opláštění druhé kompletní podélné stěny, menší část jižní štítové stěny a jednoho požárního pásu délky 1,2 m bude z konstrukce LLENTAB typ 4 (svisle kladený ocelový trapézový plech na vnitřní a vnější straně, parozábrana a tepelná izolace ze 150 mm vrstvy minerální vlny). Požární odolnost této konstrukce je EW 45 DP1.

CZ001564 PERGLER Rakovník

Objednaná nová ocelová hala bude po dokončení sloužit jako sklad a prodejna. Její půdorys bude 17,2 x 36 m (šířka x délka), vnitřní světla výška pak 4 m. Sedlová střecha se sklonem 4° je opláštěna střešním pláštěm LLENTAB typ 5, který tvoří ze strany krytiny i spodní části oboustranně lakovaný a pozinkovaný ocelový trapézový plech. Izolací je 200 mm silná vrstva minerální vlny. Stěny jsou opláštěny vodorovně kladenými sendvičovými panely s tepelnou izolací ze 100 mm vrstvy minerální vlny (LLENTAB typ 7).

Podívejte se jaké stavíme ocelové haly a jaké jsme zahájili projekty v minulých měsících