V Královehradeckém kraji stavíme od září novou garáž pro nákladní automobily, v obci Hostouň v okrese Kladno montujeme sklad pelet pro podnikatele v zemědělství. Stavbu skladovacího depa v areálu ČD si u nás objednal podnikatel z Nového Města nad Metují. Skladové prostory realizujeme v městské části Plzeň – Doubravka. V Kunčičkách u Bašky nedaleko Frýdku-Místku vyrůstá nová zemědělská hala.

CZ1425 GARÁŽ VYSOKOV

Objednatelem a investorem nové garáže pro nákladní automobily je podnikatel v oblasti autodopravy z obce Provodov-Šonov v okrese Náchod. Garáž bude mít rozměry 12 x 15,4 m a její světlá vnitřní výška bude 5 m. Sedlová střecha má sklon 5°, skládané opláštění střechy LLENTAB typ 5 se skládá z izolace (150 mm minerální vlny) a vzduchové mezery mezi dvěma oboustranně lakovanými a pozinkovanými ocelovými trapézovými plechy. Skladba zateplení a vnitřního opláštění je umístěna nad horní hranicí příhradového vazníku, konstrukce střechy tak bude viditelná. Obvodový plášť LLENTAB typ 3 tvoří z obou stran svisle kladený pozinkovaný ocelový trapézový plech. Parozábrana je z 0,2 mm plastové fólie, izolaci tvoří minerální vlna v tloušťce 150 mm.

llentab výstavba hal

CZ1625 VEBER

Objednatelem a investorem skladu pelet je zemědělský podnikatel z obce Hostouň ve Středočeském kraji. Nová skladová hala s konstrukcí LLENTAB S7HR má půdorys 16,3 x 42,7 m (šířka x délka) a vnitřní světlou výšku 6 m. Sedlová střecha má sklon 7° a je, podobně jako obvodový plášť haly, bez tepelné izolace (střecha LLENTAB typ 0 a stěna LLENTAB typ 0). Vnější opláštění střechy a stěn tvoří oboustranně lakovaný a pozinkovaný ocelový trapézový plech (na stěnách je svisle kladený). Ocelová konstrukce LLENTAB je kotvena na železobetónové stěně ve výšce 3 m.

CZ1631 SALIT NOVÉ MĚSTO

Nové skladovací depo v areálu ČD si u nás jako investor objednal podnikatel z Nového Města nad Metují. Objekt stavíme na ploše 24,2 / 16,1 x 36 m a jeho vnitřní světlá výška bude po dokončení 6,5 m. Sedlová střecha má sklon 4°, skládané opláštění střechy LLENTAB typ 2LF je tepelně izolováno minerální vlnou (200 mm). Skladba střešního pláště je umístěna pod spodní pásnicí příhradového vazníku – vytváří podhled. Pro uvedenou skladbu pláště není potřeba strojenou ochranu. Stěnový plášť LLENTAB typ 7 tvoří vodorovně kladené sendvičové panely s tepelnou izolací 150 mm minerální vlny a s povrchovou úpravou polyesterovým lakem. Hala je štítovou stěnou „po vodě“ napojena na objekt administrativy. Součástí obvodového pláště jsou vrata, okna a dveře, na střeše jsou obloukové světlíky a pevné střešní prosvětlení, tvořené kombinací komůrkového polykarbonátu a trapézového plastu.

CZ1631_SALIT_Nové_Město

Výstavba projektu CZ1631 SALIT Nové Město

CZ1635 MASTALKA

Výstavbu skladových prostor v městské části Plzeň – Doubravka si u nás objednal Ing. Zdeněk Maštálka. Nový sklad má půdorys ve tvaru „L“ a jeho rozměry jsou 18,7 / 13 + 5,7 x 14,4 / 9,1 + 5,3 m, vnitřní výška je 2,5 m. Pultová střecha s atikou má sklon 2° a její střešní plášť LLENTAB typ SPHI tvoří 1,5 mm vodotěsná krytina PVC-P, položená na trapézovém plechu. Tepelná izolace je z 100 mm silné vrstvy EPS. Na střeše se počítá s umístěním FVE panelů. Stěnový plášť LLENTAB typ 7 je z vodorovně kladených sendvičových panelů s tepelnou izolací 100 mm PIR. Součástí dodávky je i vnitřní dělící stěna s opláštěním ze sendvičových panelů.

CZ1639 HALA CARBOL

Investorem nové tepelně neizolované haly je místní podnikatel v zemědělství. Hala má půdorys 10 x 24 m a její vnitřní výška bude 4 m. Sedlová střecha má sklon 11° a je, podobně jako obvodový plášť haly, bez tepelné izolace (střecha LLENTAB typ 0 a stěna LLENTAB typ 0). Vnější opláštění střechy a stěn tvoří oboustranně lakovaný a pozinkovaný ocelový trapézový plech.

Podívejte se jaké stavíme ocelové haly a jaké jsme rozjeli projekty v minulých měsících.

CZ1639_Hala_Carbol

Výstavba projektu CZ1639 Hala Carbol