Sortiment nových hal dokončených v červenci je jako tradičně pestrý. Jsou mezi nimi zateplené i nezateplené skladové haly, terminál stavebnin, zemědělská hala i garáže.

Pro našeho dlouholetého zákazníka, společnost DEK stavební s.r.o., jsme dokončili nový terminál prodejny stavebnin DEK v Mostě. Pro společnost Alignum CZ s.r.o. ze Staříče, která provozuje jednu z nejmodernějších výrobních linek na výrobu dřevěných palet v Evropě, dostavěla naše společnost v červenci nový nezateplený sklad. Nezateplenou halu pro uskladnění stavební techniky jsme realizovali pro firmu EUROVIA CS. V obci Hořesedly v okrese Rakovník stojí od léta 2022 nová nezateplená zemědělská skladová hala společnosti CHMELEX, spol. s r.o. Novou halu na výkrm kuřat bude moci od července užívat rodinná firma VAIGL A SYN spol. s r.o., která podniká v oblasti chovu, zpracování a prodeje drůbeže. Montáž nového zatepleného skladu jsme dokončili také v Bílině pro developerskou skupinu JTH, novou ocelovou nosnou konstrukci pro budoucí garáže jsme dodali městské společnosti Ekoltes v Hranicích na Moravě.

CZ001702 Vaigl, zemědělská hala

Hala má půdorys 19,4 x 101,2 m a její výška je 3,8 m. Sedlová střecha má sklon 7° a je, podobně jako obvodový plášť haly, bez tepelné izolace (střecha LLENTAB typ 0 a stěna LLENTAB typ 0). Vnější opláštění střechy a stěn tvoří oboustranně lakovaný a pozinkovaný ocelový trapézový plech. Opláštění stěn je zakončeno na úrovni spodní hrany vazníku (3,8 m) a je přes hladký plech napojeno na vnější stranu stěnových panelů. Stěnové panely jsou montované na vnitřní stranu sloupů.