„Víc než jen ocelové haly“ – to platí ať jste generální dodavatel, projektant nebo přímý klient. Když se  podíváme blíž, zjistíme, že každá ze tří zákaznických skupin očekává pod slovíčkem „víc“ něco jiného, vlastního.

LLENTAB bezpečně provádí přímé klienty celým procesem výstavby – od nápadu, přípravy projektu, výroby, montáže až po finální kolaudaci haly.

I potřeby přímých zákazníků LLENTAB zná – právě proto funguje jako dokonalý průvodce po celou dobu až do předání hotové haly. Nezáleží na oblasti podnikání či velikost investora – konstrukční systém LLENTAB vždy kladl důraz na možnost pružného řešení a zachování příznivé ceny. Proto je dnes vhodným řešením i pro potřeby větších i menších podniků. Výhodou je flexibilita haly dokonce i po dokončení – hala může být například později izolována, nebo může být rozšířena či naopak dodatečně rozdělena. Díky velkému počtu realizovaných hal – v České republice je jich více než tisíc – a širokému uplatnění je silnou stránkou společnosti i dokonalá znalost prostředí a nároků spojených se stavbou.

Kromě vlastní projekce, výroby a montáže nabízí LLENTAB i širokou síť partnerských aktivit, které investora zvýhodňují již ve fázi přípravy projektu a pak i při jeho samotné realizaci. Společnost LLENTAB, spol. s r.o. uzavřela partnerství s předními společnostmi z oblasti financování, pojišťovnictví, dotačního servisu a dalších. Takto získané benefity přináší investorům ekonomické a časové úspory, administrativní zjednodušení a další výhody.

Pobřeží Kungshamnu, místo kde se rodí ocelové haly LLENTAB.

LLENTAB  a generální dodavatel sdílejí stejný cíl – spokojený investor.

Proto je také vždy schopen a ochoten najít řešení, které vyhovuje oběma stranám – generálnímu dodavateli a investorovi. Tuto pružnost umožňují v první řadě lidé – LLENTAB je totiž vždy zastoupen plně kompetentními pracovníky, kteří jsou schopni rozhodovat. To není fráze: jednou z klíčových předností firmy jsou tři silná interní oddělení – obchod, projekce a montáž. Obchodníci spolu s projektanty a montážními týmy dokonale znají konstrukční systém svých hal a díky němu jsou schopni nabídnout rychlou a spolehlivou odezvu.

Druhým silným pilířem je důvěryhodnost samotné společnosti LLENTAB. Silné finanční zázemí či certifikovaná kontrola kvality nevznikly ze dne na den, naopak – od založení mateřské firmy ve Švédsku letos uplynulo 45 let. Během této doby vyrostlo v Evropě více jak 10.000 objektů výrobních, skladových, prodejních, administrativních, sportovních, odpadových či leteckých ocelových hal. Podnebí švédského města Kungshamn, na západním pobřeží Švédska, kde se historie firmy začala psát a kde je dodnes centrála společnosti, vytvořilo dokonalou testovací laboratoř pro haly LLENTAB – silné slunce spolu s vydatnými dešti a slanou vodou Baltského moře testují dnes a denně, čemu ocel švédských hal dokáže odolat.

Zahraniční guruové propagace říkávali v první polovině 90. let, že nejlepší reklama je dobrý produkt. Klišé? Ne, naopak – tato léty Anglosasy prověřená zkušenost platí na 100% i pro haly LLENTAB.  Právě kvalita produktu je třetím pilířem, o který se generální dodavatelé mohou opřít. Pozinkovaná ocel odolává počasí, jednoduchá montáž dovoluje stavět haly rychle a spolehlivě, navíc modulární systém může být plně přizpůsoben aktuálním podmínkám a potřebám konečných klientů.

Projektantům nabízí LLENTAB maximální podporu po celou dobu tvorby projektu

Potřeby projektantů jsou v souvislosti s návrhem ocelové haly jasné – od společnosti LLENTAB očekávají, že jim bude důvěryhodným partnerem, který jim efektivně pomůže realizovat projekt stavby, na kterém právě pracují. V každé z osmi zemí, kde společnost působí, operuje LLENTAB vlastním týmem projektantů, kteří dokonale znají produkt a jsou schopni nabídnout zákazníkům z řad externích projekčních kanceláří velmi rychlou odezvu a dostatek informací, podkladů a především navrhnout optimální řešení.

Ve společnosti je právě projekce jednou z klíčových činností a garantuje vysokou úroveň služeb. LLENTAB má jako jediná na českém trhu pod kontrolou celý proces dodávky ocelových hal, tj. od přenesení představy na papír, přes výrobu až po dokončení montáže. V České republice se navíc opírá i o silnou pobočkovou síť –zastoupení najdete v Brně, Ostravě, Jindřichově Hradci a Plzni. Regionální obchodní zástupci dokáží spolu s regionálními projektanty  navrhnout vždy optimální cestu k finálními projektu.

Skladová hala ve výrobní závodu společnosti LLENTAB.