Široké spektrum využití ocelových hal LLENTAB potvrzují i haly, jejich výstavbu jsme zahájili v listopadu. Najdete mezi nimi skladovou halu a nakládací terminál pro významného tuzemského prodejce stavebních materiálů v Ostravě i nové skladové zázemí pro podnikatele z potravinářského průmyslu v Nové Pace. Lepší podmínky pro prodej veškerého sortimentu, který souvisí s výrobou nábytku, či doplňky do interiéru nabídne i víceúčelová hala v Hodoníně nebo skladová hala s přístřeškem v Lipníku nad Bečvou.

CZ1158 – DEK OSTRAVA TERMINAL KLEMPIRNA

Pro společnost DEK stavební s.r.o. jsme začali stavět v Ostravě (městský obvod Hrabová) ocelové montované haly pro nakládací terminál a sklad klempířských výrobků. Nakládací hala – terminál má půdorys 26,6 x 131,5 m (šířka x délka) a světlou výšku 8,5 m. Velikost skladu je 15 x 20 m a světlá výška je 3,6 m. U obou objektů realizujeme konstrukci pro sedlovou střechu, u terminálu je to S4HR se sklonem 4°, u skladu pak S2HR se sklonem sedlové střechy 2°.

CZ1123 – CHADIMA NOVA PAKA

Pro podnikatele v oblasti potravinářského průmyslu jsme navrhli a tento měsíc zahájili v Nové Pace výstavbu nové skladové haly. Hala o půdorysu písmene „L“ má rozměry 17,2/10,3 m x 6,1/18,2 m (šířka x délka) a světlou výšku pod podhled 2,5 m. Střecha i stěny jsou tepelně izolované, opláštění střechy tvoří ocelový pozinkovaný trapézový plech. Na opláštění stěn budou při výstavbě použity vodorovně kladené sendvičové panely. Přístup do haly zajistí po dokončení elektricky ovládaná sekční vrata s integrovanými dveřmi (2 ks), přirozené světlo bude přivádět do interiéru pevné prosvětlení stěn komůrkovým polykarbonátem a jednodílná okna.

CZ1075 – DREVO TRUST HODONIN PRODEJNA

Společnost DŘEVO TRUST, a. s. není na trhu žádným nováčkem, a v jejích 26 prodejnách si přijdou na své nejen truhláři, stolaři, řemeslníci, ale také kutilové. DŘEVO TRUST nabízí široký sortiment, který zahrnuje především plošný materiál, nábytkové a stavební kování, nábytková dvířka, kuchyňský program, chemii, stavebně-truhlářské výrobky, stroje a nástroje a spoustu dalšího. Zkrátka veškerý sortiment, který souvisí s výrobou nábytku, či doplňky do interiéru. Nové zázemí poskytne firmě nová víceúčelová hala v Hodoníně, kterou jsme tento měsíc začali stavět. Na ploše 22 x 60 m vyroste prodejna, v rámci samostatné smlouvy pro tohoto investora navíc realizujeme v Hodoníně i skladovou halu. Nová prodejna bude mít sedlovou střechu se sklonem 4°, krytinu tvoří ocelový pozinkovaný trapézový plech. Stejný materiál bude použit i na opláštění stěn nové víceúčelové haly. Celý objekt je tepelně izolován. Součástí opláštění budou sekční vrata, dveře a okna. Jednodílných i dvoudílných oken bude na prodejně mnoho, v projektu jsou navrženy téměř tři desítky oken různých velikostí. Vzhledem ke typu skladovaného materiálu se samozřejmě počítá i se zvýšenou požární odolností objektu.

CZ1041 – DREVO TRUST LIPNIK 2

Pro společnost DŘEVO TRUST jsme kromě prodejny a skladu v Hodoníně rozestavěli v listopadu i novou skladovou halu s přístřeškem v Lipníku nad Bečvou. Sklad o rozměrech 57,5 x 76,7 m a světlou výškou 10,7 m bude opláštěný vodorovně kladenými sendvičovými panely, střecha z trapézového plechu je bez tepelné izolace. Sklad bude mít zvýšenou požární odolnost – u dělící příčky, realizované stěnovými panely, to bude až EI 90. Součástí plnění jsou i ocelová požární vrata s odolností EW 45 DP1.