V lednu 2023 přebírá Christian funkci CEO od Stefana Eklunda, který se po pěti letech ve společnosti rozhodl odejít do důchodu. Stefan odvedl velmi dobrou práci, za jeho působení se LLENTAB stal jednou z největších společností na výstavbu hal v zemích, ve kterých působí.

Christian přichází ze společnosti Plannja AB, kde zastával pozici portfolio manažera. Christian má rozsáhlé zkušenosti s řízením obchodu a mimo jiné byl také CEO společnosti Lindab Profil AB. Zastával několik vedoucích pozic, ve kterých se zaměřoval na rozvoj podnikání a zvyšování ziskovosti.

„Jsme rádi, že můžeme přivítat Christiana v naší společnosti. Má široké manažerské dovednosti a velmi dobré znalosti o odvětví, ve kterém LLENTAB působí,“ říká Lars Fredin, předseda Llentab Group AB.

Velké díky patří Stefanovi za jeho vynaložené úsilí a Christiana nyní vítáme na své nové pozici v Llentab Group AB.

Pro více informací prosím kontaktujte:
Lars Fredin
Předseda Llentab Group AB
Prezident a CEO společnosti Dacke Industri
Telefon: +46 76 770 7100
E-mail: lars.fredin@dackeindustri.se

„LLENTAB je velmi uznávaná společnost, kterou sleduji již mnoho let. Má dobrou pověst a vyrábí kvalitní produkty, které jsou vysoce ceněny. Je zde silná firemní kultura, kterou bude zajímavé poznat a stát se její součástí. Velmi se těším na spolupráci se všemi zúčastněnými, zkušenými a kompetentními zaměstnanci ve Švédsku, Norsku, České republice, Slovensku, Polsku a na Ukrajině.“

Christian Svensson, nově jmenovaný skupinový CEO