“Dokončili jsme přes 10 000 hal. Jsme partnery od úvodních konzultací přes efektivní projektování, výrobu a montáž až po pozáruční servis hal.”

“Ač máme jediný systém, postavené haly jsou velmi různorodé a slouží mnoha účelům, včetně neizolovaných skladů, výrobních hal, efektivních administrativních budov, reprezentativních prodejen a showroomů.”

“Stavíme haly s plochou od 200 m2 i přes 50 000 m2, včetně sportovních hal a leteckých hangárů. Důkazem popularity ocelových budov LLENTAB je více než 10 000 dokončených projektů.”

10000+
dokončených hal(1 500+ v ČR)
49
roků zkušeností(25 v ČR)
420
zaměstnanců(52 v ČR)
92
projektantů(21 v ČR)
Logistic building NO0355 Levikness

Logistické a skladové haly

Logistické a skladové haly

CZ0651 Hauk

Výrobní haly

Výrobní haly, budovy, továrny

Agricultural hall - Unigranit

Zemědělské haly a stavby

Zemědělské haly, stáje a stavby

Sportovní hala - Praha Chodov

Sportovní haly

Sportovní haly a stadiony

Kancelářská budova - Carmina

Kancelářské budovy

Administrativní a kancelářské budovy

Budova autosalónu - Auto Dojáček

Prodejny a obchodní centra

Prodejny a obchodní centra

Proč zvolit LLENTAB za dodavatele haly či budovy?

LLENTAB je jednou z mála společností, které přebírají zodpovědnost za celý proces dodávky ocelové budovy od prvních skic klientových nápadů po výrobu a montáž. Díky tomu můžeme garantovat kvalitu a efektivitu v každé fázi.

V ČR působíme přes 20 let. Kořeny systému ocelový hal LLENTAB jsou v Kungshamnu, drsném pobřežním městě švédského regionu Bohuslän. Tamní klima nastavovalo laťku pro ocelové stavby LLENTAB od roku 1972. Prudké slunce, prudké změny počasí, vichry a déšť bičující ze všech stran. Přidejte slanou mořskou vodu a je zřejmé, že klimatické podmínky vedly ke vzniku odolného systému budov LLENTAB.

Systém byl vždy tvořen s důrazem na flexibilitu a rozumnou cenu, což vede k vhodnému řešení pro malé, střední i velké firmy. Čas přináší inovace, zvyšující se nároky na zateplení, ale jádro systému je vhodné již několik desetiletí. Důkazem popularity systému LLENTAB je přes 10 000 dokončených projektů v Evropě.
Život přináší změny. Systém LLENTAB je na ně připraven. Například neizolovaná hala může být dodatečně izolována, rozšířena dodatečnými moduly, rozdělena vnitřními příčkami dle potřeb. Budova LLENTAB může být dokonce celá rozložena, převezena a smontována na jiném místě.

Známe přírodní vlivy v různých lokalitách i podle různého užití staveb. Využíváme mapy sněhových oblastí, známe síly větru na území České republiky. Víme o rizicích pro chladírenské haly, korozivním prostředí při farmaření i další specifické potřeby.

Více než 400 zaměstnanců v sedmi zemích, zastavěná plocha přes 12 000 000 m2 v Evropě.
Velká část výroby oceli pochází z recyklované oceli, čímž se snižuje dopad na životní prostředí.
LLENTAB má partnerství s vedoucími společnostmi v oblasti úvěrování, pojištění, dotačního servisu a dalšími. Partnerství umožňují klientům lepší podmínky během přípravy a realizace projektu. Přinosem je úspora peněz a času, snížená administrativní zátěž a další výhody závislé na možnostech partnera.

Pro každého něco navíc. Dodáváme více než jen haly.

Ať jste investor, generální dodavatel, architekt či projektant, máme pro vás víc než jen ocelovou halu.
Investor
Generální dodavatel
Architekt / Projektant