5 dobrých důvodů, proč si vybrat sklad od LLENTABu

JE TO SNADNÉ: MY STAVÍME, VY SKLADUJETE

Odvětví logistiky a skladování se neustále vyvíjí. S ohledem na globální trh, kde se objednává online 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, výrobu na zakázku, digitalizaci a automatizaci neustále vznikají nové logistické výzvy. Aby bylo možné těmto změnám a budoucím požadavkům vyhovět, jsou více než kdy jindy zapotřebí flexibilní skladovací prostory.

Koncept LLENTAB má flexibilitu ve svém genetickém kódu. Navrhovaná konstrukční řešení umožňují vytvoření optimálních prostor pro skladování různých druhů zboží a materiálu. Možnosti výstavby skladových hal s využitím systému LLENTAB jsou velmi široké, prakticky do libovolných rozměrů s rozpětím až 100 m. Což poskytuje dokonalý prostor pro skladování a efektivní správu nákladu, ať už manuálně, nebo automaticky, horizontálně, nebo vertikálně.

Sklad LLENTAB je vhodný pro všechna průmyslová odvětví a podniky, od malých neizolovaných skladovacích prostor až po velká logistická centra a chladírny pro potravinářský nebo farmaceutický průmysl.

V referencích skladových hal se můžete inspirovat či najít halu LLENTAB blízko Vás.

5 jednoduchých a dobrých důvodů, proč si vybrat logistické/skladovací haly od společnosti LLENTAB

1. IDEÁLNÍ SKLADOVACÍ PODMÍNKY

Díky prakticky nulovému výškovému limitu v kombinaci s rámovou konstrukcí, která umožňuje neuvěřitelné rozpětí bez vnitřních sloupů, máte jen velmi málo omezení při navrhování své haly.

2. SNADNÁ ÚPRAVA

Nezateplenou halu LLENTAB lze dodatečně zateplit, stejně jako rozšířit nebo rozdělit. Možnosti jsou nekonečné, záleží jen na vašich potřebách. Naše ocelová konstrukce dokonce umožňuje halu rozebrat, přemístit a znovu sestavit na jiném místě.

3. VYUŽITO V PRAXI A PROVĚŘENO ČASEM

Řešení potřebná pro konkrétní typ skladové haly již byla s největší pravděpodobností použita a vyhodnocena v některém z předchozích projektů.

4. VÍCE NEŽ 4000 REFERENCÍ NA SKLADOVÉ A LOGISTICKÉ PROSTORY

Společnost LLENTAB má mnoho referencí, ze kterých se dozvíte zkušenosti našich zákazníků z podobných projektů. K dnešnímu dni máme na kontě více než 5 000 000 m2 skladových prostor.

5. NADSTANDARDNÍ PŘEDPRODEJNÍ A POPRODEJNÍ SERVIS

Našim zákazníkům poskytujeme služby na velmi vysoké úrovni, a to jak před dokončením projektu, tak i po něm. Jednoduše řečeno, LLENTAB je více než ocelové haly. Dbáme na kvalitu, bezpečnost i dopad na životní prostředí. Dobré vztahy jsou pro nás klíčové a často vedou k dlouhodobé spolupráci.

Stavíme ocelové haly všech velikostí, od 100 m2 až po 10 000 m2.

Dalším důkazem oblíbenosti hal LLENTAB je více než 10 000 dokončených projektů po celé Evropě.

5 dobrých důvodů, proč si vybrat sklad od LLENTABu

By |30. března 2023|Categories: Aktuality, Skladové haly|

DET ÄR ENKELT VI BYGGER DU LAGRAR Odvětví logistiky a skladování se neustále vyvíjí. S ohledem na globální trh, kde se objednává online 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, výrobu na zakázku, digitalizaci a automatizaci neustále vznikají nové logistické výzvy. Aby bylo možné [...]

V únoru jsme předávali jak sportovní, tak několik skladových hal

By |7. března 2023|Categories: Aktuality, Dokončené projekty|

V únoru jsme dokončili výstavbu zateplené sportovní haly v Praze pro TJ Lokomotiva Vršovice, nové skladové haly si převzala společnost ING-BAU, inženýrské stavby s.r.o. se sídlem v obci Hnátnice. Halu na barevné kovy jsme předali v průmyslovém areálu společnosti KOVOŠROT GROUP CZ v Hradci Králové. Novou karosárnu a lakovnu [...]

LLENTAB Group AB má nového majitele – společnost Profura AB

By |3. března 2023|Categories: Aktuality|

Dacke Industri podepsalo smlouvu o prodeji divize Building Systems & Products s přidruženými aktivy společností LLENTAB Group AB a LGL Construction AB. Novým vlastníkem společností je Profura AB. Transakci schválily úřady pro hospodářskou soutěž a Profura AB převzala LLENTAB 2. března 2023. [...]

Hnízdiště LLENTAB hal v Gävle

By |24. února 2023|Categories: Aktuality|

V komerčních zónách Ersbo a Andersberg nedaleko Gävle stojí zhruba deset ocelových hal, pod nimiž je podepsaná společnost LLENTAB. A další se připravují v blízké budoucnosti. Díky centrální poloze v blízkosti silnice E4 jsou Ersbo a Andersberg atraktivní oblastí pro založení různých podnikatelských aktivit, [...]

První dokončené projekty v letošním roce

By |6. února 2023|Categories: Aktuality, Dokončené projekty|

Pro společnost LYCKEBY CULINAR z Horažďovic, dodavatele ingrediencí pro potravinářství, jsme v lednu dokončili montáž tepelně izolované skladové haly. Mezi naše dlouholeté zákazníky patří Espiroflex Czech, světový lídr ve výrobě a prodeji technických hadic a ohebných trubek. Ten může od ledna 2023 začít ve svém areálu [...]

30. března 2023|
Přejít nahoru