Ocelové haly

Neizolované střechy

Pohled na typickou neizolovanou střechu z interiéru haly Pohled na typickou neizolovanou střechu z interiéru haly

Naše neizolovaná střecha je složena ze střešní krytiny TP46 (pro vyšší sněhová zatížení TP45), která je vyrobena z pozinkovaných plechů síly 0,63 mm, povrchově upravených polyesterovým lakem.
Rubová strana střešního plechu je standardně vybavena vrstvou proti odkapávání sražené vlhkosti.
Střešní krytina je montována na vaznicích (Z-profilech).
Díky montážním otvorům vyraženým jak ve střešní krytině, tak i ve vaznicích ulehčuje systém LLENTAB montáž a tím snižeje možnost případných netěsností neizolovaného střešního pláště.
Skladová hala LLENTAB s neizolovanou střechou Skladová hala LLENTAB s neizolovanou střechou

Neizolované střechy LLENTAB přenesou vysoká zatížení sněhem a jsou odolné i proti extrémním podmínkám.
Pro standardní zatížení sněhem a standardní moduly používáme vaznice s výškou stojiny 150 mm. Pro vyšší sněhová zatížení nebo moduly s osovou vzdáleností rámu vyšší než 7.200 mm používáme vaznice vysoké 250 mm.
Individuálně navrhované síly materiálu vaznic pro jednotlivé projekty nám umožňují dodržet standardní osovou vzdálenost vaznic 1.500 mm.
Střešní krytina TP46 s vrstvou proti odkapávání sražené vlhkosti Střešní krytina TP46 s vrstvou proti odkapávání sražené vlhkosti

Naše řešení je jednoduché, kvalitní pozinkovaný trapézový plech síly 0,63 mm a vrstva trvanlivého polyesterového laku. Zevnitř je střešní krytina navíc ochráněna vrtvou proti odkapávání sražené vlhkosti, která kondenzované vzdušné vlhkosti zabraňuje stékat na jedno místo a chrání tak střešní krytinu i materiál ve skladové hale.