Ocelové haly

Tepelně izolované střechy

Projektujeme, vyrábíme, dodáváme a montujeme řešení, která vyhoví všem požadavkům. 

LLENTAB typ 5 - řez douplášťovou izolovanou střechou LLENTAB typ 5 - řez douplášťovou izolovanou střechou

Dvě vrstvy trapézového plechu, distanční profily, tepelná izolace (síla izolace 100 - 250 mm), parozábrana splní nejnáročnější požadavky na tepelnou izolaci střešního pláště.

Pro názornou ukázku postupu montáže tohoto typu opláštění klikněte zde.

Detaily
Tepelná vodivost
LLENTAB typ 2 (2SF) - "půdní" prostor haly LLENTAB typ 2 (2SF) - "půdní" prostor haly

Izolace LLENTAB typ 2 (resp. 2SF) nabízí unikátní řešení. Izolace je uložena na podhledu z trapezového plechu IP18) , který je montován pod spodní pás příhradové konstrukce.
Toto řešení omezuje vytápěný prostor v hale , zakrývá nosnou konstrukci , zlepšuje světelné poměry v hale, vytváří půdní prostor pro vedení technologických rozvodů v hale.. V případě použití izolace 2SF podhled zároveň zajišťuje požární odolnost střešní konstrukce a střešního pláště.

Detaily
Tepelná vodivost
LLENTAB typ SP - foliová střecha během montáže LLENTAB typ SP - foliová střecha během montáže

U střech s malými sklony , s atikou po obdodě haly nebo u střech s mnoha světlíky nebo technologickými prostupy je vhodné použít střešní izolaci LLENTAB typ SP.
Pozinkovaný trapézový plech opatřený polyesterovým lakem TP45 je nosnou vrstvou střešního pláště. Je uložen na vaznících s modulovou vzdáleností 1500 mm. Jako tepelně izolační vrstva je použita minerální vlna, EPS nebo PUR desky.

Detaily
Tepelná vodivost
LLENTAB typ SPH - foliová střecha během montáže LLENTAB typ SPH - foliová střecha během montáže

LLENTAB typ SPH je izolovaná střecha, která používá trapézové plechy s vysokým profilem (128 a 136 mm). Její použití je výhodné ve stejných případech jako u typu SP. Použití vysokých trapézových profilů je velmi efektivní u velkých střech s minimálním sklonem.

Detaily
Tepelná vodivost
LLENTAB typ 4 - během montáže LLENTAB typ 4 - během montáže

Izolovaná střecha LLENTAB typ 4 je dvouplášťová střecha , která střešní vaznici používá zároveň jako distanční profil. Použití tohoto typu střešího pláště je vhodné především v případě , že je na jedné budově kombinováno více typů izolovaného opláštění nebo je budouva rozdělena na izolovanou a neeizolovanou část.

Detaily
Tepelná vodivost