Ocelové haly

Střešní opláštění

LLENTAB standardní střešní krytina - TP46 LLENTAB standardní střešní krytina - TP46

Naše konstrukce a řešení jsou prověřeny náročnými severskými klimatickýmii podmínkami.
Jako standardní řešení LLENTAB nabízí dvouplášťovou střechu (trapezový plech - minerální vlna - parozábrana - plech). Toto řešení nabízí vysoké tepelně izolační vlastnosti, těsnost střešního pláště a nadprůměrnou odolnost prozi korozi.
Pro výrobu střešní krytiny ocelových hal používáme žárově pozinkovanou ocel síly materiálu 0,63 mm.
Zinkování Z275 (275 g zinku /m2) .
Na vnější straně střešní krytiny, která je vystavena povětrnostním podmínkám, je vrstva polyesterového laku 25 µm. Rub střešní krytiny je opatřen základní vrstvou laku 15 µm.
Foliová střecha výrobní haly s velkým rozponem Foliová střecha výrobní haly s velkým rozponem

Trendem posledních let je výstavba výrobních nebo skladových hal velkých rozponů s minimálním sklonem střechy a atikou po obvodu stavby.
Pro stavby tohoto typu je optimálním řešením střešní izolace folie (PVC nebo bitumenová folie), uložená na vrstvě tepelné izolace.
I pro tyto stavby máme řešení. Bezvaznicový systém s vysokými trapezovými profily (LLENTAB SPH) nebo řešení s použitím vaznic, ve kterém jako nosná vrstva tepelné izolace slouží standardní trapezový plech (TP45).
Tato řešení jsou kombinovatelná s libovolným typem tepelné izolace (minerální vlna, tvrzený polystyren nebo polyuretanové desky) a libovolným typem hydroizolační folie.