Ocelové haly

Izolované opláštění stěn

LLENTAB typ 3 - skládané opláštění (konstrukce s příhradovými sloupy) LLENTAB typ 3 - skládané opláštění (konstrukce s příhradovými sloupy)

Opláštění stěn LLENTAB typ 3 je skladba , která paždík konstrukce využívá jako distanční prifil. Vnější plech je montován přímo na paždík , mezi vnitřní plech a paždík je vložen distanční profil pro přerušení tepelného mostu. Síla tepelné izolace je od 120 - 250 mm. Celková síla stěny pro izolace 150 mm vč. trapézových plechů je 225 mm.
U tohoto typu opláštění nejsou svislé nosné konstrukce obloženy.

Detaily
Tepelná vodivost
LLENTAB typ 4 - izolované stěny ( + podhled typ 2 ) LLENTAB typ 4 - izolované stěny ( + podhled typ 2 )

Kombinace opláštění stěny typ 4 s poshledem typ 2 je unikátním řešením systému LLENTAB. Tato kombinace nabízí 'čistý' vnitřní prostor bez viditelné nosné konstrukce. Tato skladba stěn a podhled zároveň zajišťují požární odolnost konstrukce.
Toto řešení, které v průběhu let zlepšujeme a přizpůsobujeme novým požadavům klientů, stále nabízí vysokou odolnost, lehkou údržbu a opravy a jednoduché stavební úpravy (např. zabudování nových oken nebo vrat).

Detaily
Tepelná vodivost
 LLENTAB typ 6 - svislé ukládané panely LLENTAB typ 6 - svislé ukládané panely

Vertikálně uložené panely (s jádrem z minerální vlny nebo polyuretanu) jsou tradičním řešením. Panely LLENTAB s jádrem z minerální vlny jsou často navrhovaným řešením projektanty skladových a výrobních hal. Jsme připraveni Vám dodat panely LLENTAB s jádrem z minerální vlny nebo Vámi zvoleného výrobce panelů s polyuretanovým jádrem.

Detaily
Tepelná vodivost
LLENTAB typ 7 - horizontálně ukládané panely LLENTAB typ 7 - horizontálně ukládané panely

V případě , že hala nemá členitý plášť (mnoho oken nebo vrat) je opláštění LLENTAB typ 7 velmi efektivním řešením z hlediska nákladů na výstavbu. Panely ve srovnání s 'klasickým' skládaným opláštěním nabízejí elegantnější design. Panely jsou montovány vodorovně přímo na nosné sloupy konstrukce. Nosná konstrukce je viditelná, u většiny typů panelů je modul konstrukce omezen na 6,0 m.

Detaily
Tepelná vodivost